Siyasi partilerin bayram kutlama programları açıklandı: AKP 'önce CHP' dedi – Son Dakika Siyaset Haberleri

Bu yıl siyasi partiler arası geleneksel kutlama etkinliği tatilin ikinci gününde gerçekleştirilecek.

AKP'nin karşılama heyetinde MKYK üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Reşide Yüksel, Genel Merkez Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Ayten Aydın ve Taha Kara Gençlik Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi yer alacak. Genel Merkez, Başkan Yardımcısı Belgin Uygur başkanlığında.

AKP heyeti ilk ziyarette, MKYK üyesi, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Sert, MKYK Genel Merkezi Kadın Kolları Üyesi Sena Aktürk ve MKYK Genel Merkezi 'MKYK Gençlik Kolları Üyesi Derya Çıraklı'yla birlikte ilk ziyarette, İkinci ziyarete Ankara heyeti Zeynep Yıldız, MKYK Genel Merkezi Kadın Kolları Üyesi Derya Öztekin ve MKYK Şubesi Gençlik Kolları Üyesi Salih Aydın katılacak.

CHP'YE İLK ZİYARET

AKP'de ilk kutlama saat 09.30'da CHP'de ziyaret ve resepsiyonla başlayacak, MHP, HÜDA PAR, Yeniden Refah Partisi, BBP, DSP, İYİ Parti ve Vatan Partisi ile devam edecek.

İlk AKP heyeti saat 09.30'da CHP'yi, ardından HÜDA PAR, BBP ve İYİ Parti'yi ziyaret edecek. İkinci konuk heyet ise saat 09.50'de MHP'yi, ardından Yeniden Refah Partisi'ni, DSP'yi ve Vatan Partisi'ni ziyaret edecek.

CHP TÜM PARTİLERE GİDECEK

CHP'nin karşılama heyetinde Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Deniz Yücel, Kadın Kolları Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Ciğdem Gegeoğlu, Gençlik Kolları Genel Saymanı Yusuf Baştuğ yer alırken, ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcısı ve Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz yer aldı. kadın kolları komitesi Azize Çeroğlu ve gençlik kolları merkez yürütme kurulu üyesi. Üyesi Eda Albayrak olacak.

CHP heyeti, AK Parti, MHP, DEM Parti, İYİ Parti, DSP, BBP, Vatan Partisi, Demokrat Parti, Zafer Partisi, Vatan Partisi, DEVA Partisi ve diğer partilerle kutlama yapacak.

MHP, İYİ PARTİ VE BBP

MHP'nin karşılama heyetinde, Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığındaki MYK üyeleri Esma Özdaşlı ve Fatih Çetinkaya yer alırken, ziyaret heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MYK üyeleri Özgür Bayraktar ve Emine Güven Öztürk yer alacak.

MHP, AKP, CHP, DSP ve Yeniden Refah Partisi ile kutlama yapacak.

İYİ Parti heyeti, AKP, CHP, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Milli Yol Partisi, BBP, Zafer Partisi, Gelecek Partisi, Vatan Partisi, Diriliş Partisi-Refah, BTP, Vatan Partisi ve DEVA Partisi'ni ziyaret edecek.

Saadet Partisi'nin karşılama heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, Alev Sezen, Kadın Gençlik Kolları Başkanı Merve Tekin Çolak ile STK'lar ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurican Kutoğlu yer alacak.

Saadet Partisi'nin ilk ziyaret heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, GİK üyesi İbrahim Önal, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Gazi Çolak yer alırken, ikinci ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar, GİK üyesi Hamdi Şoför yer alacak. ve gençlik kolları başkan yardımcısı Ahmet. Furkan Kılıçoğlu.

Saadet Partisi, CHP, İYİ Parti, BBP, DEM Partisi ve diğer partilerle kutlama yapacak.

BBP'yi karşılama heyetinde, ziyaret heyetinde Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, MKYK üyesi Muhammed Sadık Yılmaz, Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Emel Aydoğan ve Başkan Yardımcısı Mehmet Zahid Ayan, Ahmet Emin Serin ve MKYK üyesi Dilek Keskin yer alacak.

BBP ayrıca AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Vatan Partisi, DSP, İYİ Parti, DEVA Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile de kutlama yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir