Kapalı alanda kürek yarışları nefes kesti – SPOR

Türkiye Kürek Federasyonu'nun İstanbul'da düzenlediği Açık Salon Kürek (Ergometre) yarışları tamamlandı. 15.000 TL'lik Center Sport hediye çeki kazananları ve kürek ergometresi ödülüne hak kazanan sporcular belli oldu.
12 KULÜPTEN 100'ÜN ÜZERİNDE SPORCU KATILDI.
İstanbul'un Bakırköy ilçesindeki Ataköy Uluslararası Gençlik Merkezi'nde 30 Haziran'da gerçekleştirilen Açık Salon (ergometre) kürek müsabakaları, 12 kulüpten 100'ün üzerinde sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Kayıtlı ve kayıtsız sporcuların katılımına açık olan yarışmalarda sporcular birincilik ödülünü kazanmak için kıyasıya yarıştı.

ÖDÜLLER KAZANANLARINI BULDU.
Kategori birincilerine verilen 15.000 TL tutarındaki Center Sport hediye çeki ve genel birincilere verilen kürek ergometresi ödülü, yarışlar sonunda sahiplerinin yanında bulundu. Erkekler ve kadınlar kategorisinde birinci olan 10 kişiye 15.000 TL'lik hediye çeki verilirken, aldıkları sonuçlarla genel sıralamada birinci olan Galatasaray Spor Kulübü'nden Süleyman Yılmaz ve Deniznur Serra Baykara ise kürek ergometresi ödülünü aldı.

Törende madalya ve ödülleri alan sporculara, Bakırköy Spor ve Gençlik Bölge Müdürü Pınar Saraç, Spor Merkezi Pazarlama Müdürü Semra Yalçın ve Spor Merkezi Satış Müdürü Mert Ekmekcioğlu ile Türkiye Kürek Federasyonu yönetimi ve üyelerine ödülleri verildi. pano.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir