Deniz Kürek Türkiye Kupası heyecanı Manavgat'ta başlıyor – SPORT

Los Angeles 2028 Olimpiyat Oyunları programında yer alan Beach Sprint müsabakalarının ilk kez resmi olarak düzenleneceği organizasyonda sporcular kupayı kaldırmak için yarışacak.19 KULÜP VE 200'ÜN ÜZERİNDE SPORCU YARIŞACAKTürkiye Kürek Federasyonu tarafından Manavgat Belediyesi'nin desteğiyle 30 Mayıs – 2 Haziran 2024 tarihleri ​​arasında düzenlenecek Deniz Kürek Türkiye Kupası yarışları, Antalya'nın Manavgat ilçesindeki Çamiçi halk plajında ​​gerçekleştirilecek. Uzun Mesafe (Dayanıklılık) ve Plaj Sprint sektörlerinde gerçekleşecek yarışlara 19 firma ve 200'ün üzerinde sporcu katılacak.
KUPA YARIŞLARI 30 MAYIS'TA UZUN MESAFE YARIŞLARIYLA BAŞLAYACAKDeniz Kürek Türkiye Kupası yarışlarının ilk günü olan 30 Mayıs'ta yapılacak uzun mesafe (Dayanıklılık) yarışlarında kadın, erkek ve karma takımlar, 6000 m parkurda tek tekne, iki kürek ve dört kürek sınıflarında yarışacak. metrenin.
İLK RESMİ KIYI Sprint YARIŞLARINDA TAKIMLAR TARİHİN İLK KUPASINI KALDIRMAK İÇİN YARIŞACAKYarışlar, 31 Mayıs – 2 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek Kıyı Hızı yarışlarıyla devam edecek. 2028 Los Angeles Olimpiyat Oyunları programında yer alan Sea Rowing Beach Sprint yarışları, Türkiye'de ilk kez resmi olarak kadın, erkek ve karma takımlı olarak gerçekleştirilecek. Kıyıdan denize koşarak 250 metresi gidiş, 250 metresi kıyıdan olmak üzere 500 metrelik parkurda yarışacak olan sporcular, yetişkinler ve 19 yaş altı kategorileri ile tek ve çift tekne sınıfları kategorisinde yarışacak. . Kıyı sürat yarışlarında eleme yarışları 31 Mayıs'ta, çeyrek final yarışları 1 Haziran'da, yarı final ve final yarışları ise 2 Haziran'da yapılacak.YARIŞLAR TRT SPORTS YILDIZ EKRANINDA CANLI YAYINLANACAKSaat 09.00'da başlayacak Deniz Kürek Türkiye Kupası Sahil Sürat yarışları, 1 ve 2 Haziran tarihlerinde TRT Spor Yıldız ekranlarında canlı yayınlanacak. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir