Zehra Taşkesenlioğlu kimdir? Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi kim? Zehra Taşkesenlioğlu'nun ağabeyi kimdir? – En son hayat haberleri

Zehra Taşkesenlioğlu da sosyal medya kullanıcıları tarafından sorgulanan ve sorgulanan isimler arasında yer alıyor. Peki Zehra Taşkesenlioğlu kimdir? Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi kim? Zehra Taşkesenlioğlu'nun ağabeyi kimdir?

Yayınlanma: 20.04.2024 – 14:47

Abo Ol

Google Haberleri

AK Erzurum partisinden milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler araştırılıyor. Peki Zehra Taşkesenlioğlu kimdir? Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi kim? Zehra Taşkesenlioğlu'nun ağabeyi kimdir?

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU KİMDİR?

Zehra Taşkesenlioğlu, 1972 yılında Erzurum'da doğdu. İlk, orta ve yüksek öğrenimini Erzurum'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. 1995 yılında Refah Partisi'nin il kadın kolları başkanlığını yaptı. Adalet ve Kalkınma Partisi'ne 24., 25. ve 27. dönem üye seçildi.

ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU'NUN KARDEŞİ KİMDİR?

Zehra Taşkesenlioğlu aynı zamanda eski SPK (Sermaye Piyasası Kurulu) Başkanı Ali Fuat Taşkesenlioğlu'nun da kız kardeşidir. Ali Fuat Taşkesenlioğlu, 1996-2012 yılları arasında Bank Asya'da üst düzey görevlerde bulundu.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir