Van'da Cem Adrian'a kötü saldırı: Konserde şişe attılar! – En son hayat haberleri

Van Atatürk Kültür Parkı'nda Cem Adrian'ın sahne aldığı konsere binlerce vatandaş katıldı. Önceki akşam sahneye çıkan Bengü'deki konserde gerginlik nedeniyle geniş güvenlik önlemleri alınırken, Cem Adrian hayranlarının alkışları eşliğinde sahneye çıktı.

Şarkılarını seslendiren Cem Adrian'a kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından plastik şişe fırlatıldı. Yüzüne plastik şişe çarpan Adrian konserine devam etti.

ELİNDEKİ GÜLÜ ŞİŞEYİ FIRLAYAN KİŞİYE VERDİ

Kendisine saldıran kişiye seslenen Cem Adrian, şunları söyledi: “Elimdeki gülü az önce plastik şişeyi fırlatan arkadaşıma hediye ediyorum. Ona aktarabilirsiniz, çok çalışmış olmalı çünkü hedefi tam vurmuş.Bunu söyledikten sonra konserine devam etmesi izleyicilerden büyük beğeni topladı.

Konserin ardından sosyal medyadan açıklama yapan Cem Adrian şunları söyledi: “Utançla ilgili mesajları ve yorumları okudum. Kendimi çok iyi ve güzel hissediyorum. Gerçekten böyle bir şey hissetmene gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir bahçe bir iki diken yüzünden kızmaz. “Dikenleri ve gülleri onlar yüzünden seviyorum…” Harikaydın Van. Her şey için minnettarım“paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir