Sarıyer'de tırın kabloları koptu: Esnaf elektriksiz kaldı – Son Dakika Türkiye Haberleri

Sarıyer'den geçen kamyonun taşıdığı parça elektrik kablolarına sıkıştı. Kopan kablodan çıkan kıvılcımlar çevrede paniğe neden oldu. Kamyonun olay yerinden uzaklaşmasıyla mahalle esnafı elektriksiz kaldı.

Yayınlanma: 17.05.2024 – 15:11

Abo Ol

Google Haberleri

Saat 12.30 sıralarında Yeniköy ilçesi Nuripaşa Caddesi üzerinde seyreden hafriyat kamyonunda taşınan demir parçasının elektrik kablolarına sıkıştığı anlaşıldı. Kopan elektrik kablosundan çıkan kıvılcımlar çevrede korku ve paniğe neden oldu.

Kamyonun şasisi ve elektrik kablolarında çıkan yangın, vatandaşların yardımıyla söndürüldü. Kamyon daha sonra olay yerinden uzaklaştı. Mahalledeki esnaf, kopan elektrik kabloları nedeniyle elektriksiz kaldı.

KAZA SONRASI TIR ŞOFÖRÜ KAÇIRILDI”

Olayı anlatan esnaf Çekin Koçak, şunları söyledi: “Kamyonda demir boru vardı. Yolun karşısına geçerken demir boru elektrik kablolarına dolanarak telleri kırdı. Daha sonra kamyonda yangın çıktı. Kamyon su dökülerek söndürüldü. Kazanın ardından kamyon şoförü uzaklaştı, elektrikler kesildi, bozulacak ürünlerimiz oldu. “Kabloların bir an önce onarılmasını istiyoruz.” dedi.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir