Ernest Muçi'nin İtalya maçına ilişkin değerlendirmesi! – En güncel spor haberleri

BeşiktaşArnavut futbolcu Ernest Muçi, Arnavutluk'VE Avrupa Şampiyonası 2024ilk maçında İtalya2-1'lik yenilginin ardından açıklamalarda bulundu.

Maça iyi başladıklarını belirten genç oyuncu, şöyle konuştu: “Maça çok iyi başladık. Atmosfer çok güzeldi. Taraftarlarımız bizi evimizde gibi hissettirdi. Bu sayede maça çok iyi girdik ve erken bir gol attık. Çok kaliteli bir takıma karşıydık, çok hızlı gollerle karşılık verdiler, öne geçtiler: “Pastan sonra geri dönmek çok zor oldu.”

Gruptan çıkmak istediğini belirten Muçi, şöyle konuştu: “Çok zor bir gruptayız. Ama her zaman söylediğimiz gibi hedefimiz bir üst tura çıkmak. Bunu yapmaya çalışacağız. Bunu başarmak zorundayız. Bunu yapın, maçlarımızı oynayacağız ve sizi şaşırtmaya çalışacağız.”

Son olarak Arnavut yıldız, kendilerinden beklentilerin oldukça yüksek olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Taraftarların beklentileri yüksek, bu noktada haklılar. Açıkçası onlara ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Elimizden geleni yapacağız ve Bu grupta en iyiyi almaya çalışın.”

Arnavutluk'un İtalya'ya 2-1 yenildiği karşılaşmanın 87. dakikasında Ernest Muçi sahaya girdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir