Yük yine Erdoğan’ın omuzlarında – MEHMET BARLAS

Türkiye yüzyılın felaketinin yaralarını sarmaya çalışıyor. Başkan erdoğan Günde birkaç kez ekrana çıkıyor ve depremin bedelini ve yaraların nasıl iyileştirileceğini açıklıyor. ısrarla “Bir yılda bu şehirler yeniden inşa edeceğiz” Diyor. Van’da, Elazığ’da, İzmir’de, Giresun’da, Kastamonu’da söylendiği ve gerçekleştiği gibi…
Böylesine acı bir günde muhalefetten olgunluk ve birlik bekliyorsanız daha fazlasını beklersiniz.

ŞANS AKILLI SEÇİMLERDE
CHP’li şef Kılıçdaroğlu yine bizi şaşırtmadı. Depremin ilk saatlerinden itibaren arama kurtarma çalışmalarını sabote etmekten ve insanların moralini bozmaktan başka bir şey yapmadı. Kendi tabanından bile tepki alınca apar topar Hatay’dan ayrıldı.

Meral Akşener’CHP liderinden aşağı olması mümkün değil. Başkan, yüzyılın felaketinin tüm sorumluluğunu üstleniyor. Erdoğan’bir yüklü. Üstelik böyle bir ortamda “Oy Tarihi erteleyelim mi, ertelemeyelim mi? Kendim?” tartışmayı başlattı. Kasaba bir cenaze evine döndü ama Meral Ne yazık ki hanımefendi seçimleri düşünüyor.

Ümit Özdağ Sırasında “Yalan” VE “kışkırtıcı” artı açıklamalarınız artan “Yalnızca dişin altında AK Partililer ihraç ediliyor” dedi. Muhaliflerin sosyal medyadan açıklamaları Beklerim. İnsanların çektiği acılar umurunda değil. hepsi siyaset yap ve nişan al erdoğan orada.

LİDERLİĞİNİ HERKESE GÖSTERİYOR
Türkiye son 20 yılda yaşadığı her sıkıntılı süreçte hedefini tutturmuştur. erdoğan oradaydı. Gerçekten kolay değil. Bu yükü bir kişinin kaldırması çok zor. Depremzedeler henüz enkazdan çıkarılmadı ama muhalefet, Cumhurbaşkanı Erdoğan’Beni yok etmeye çalışıyor. erdoğan Bir ülkeyi yönetmenin ne demek olduğunu düşmana dosta gösterin.
Saldırganların sadece muhalefet olması daha iyidir. Sosyal medyada çok büyük bir bilgi kirliliği var. Perde arkasında hep FETÖ ve PKK var. Ve Türkiye’nin yeminli düşmanları.

“Erdoğan bu sefer tökezledi” devirdik” sevinirler. erdoğan Sırasında “Bu milleti nasıl ayağa kaldırabilirim” düşünüyor. başarısından ve her zorluktan sonra daha güçlü çıkmak Sanırım işin sırrı burada.

Yoruma kapalı.