Yasak Elma 163. bölüm full izle FOX Tv! Yasak Elma 163 son bölüm izle!

Yasak Elma 163. son kısmı ile seyirciye keyifli ve gerilmiş anlamış olur yaşattı. Sıradışı senaristliği ve oyuncu ekibiyle adından sıkça söz ettiren Yasak Elma 163. yeni bölümde Yıldız ve Nadir de ayrı ayrı Julia’yla uğraşmaya başlarlar. Ne yazık ki Julia sandıklarından daha dişli çıkacaktır. Bu bermuda şeytan üçgeninden kim galip çıkacak? Pazartesi akşamı FOX Tv’de ekrana gelen Yasak Elma 163. bölüm seyretme bağlantısı haberimizde yer ediniyor. İşte Yasak Elma 163. Bölüm Full İzleme FOX TV linki ve son bölüm özeti

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer almış olduğu Yasak Elma 162. bölüm İzleme linki sizlerle…

YASAK ELMA 163. BÖLÜM FULL İZLE FOX TV!

Yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun, senaristliğini Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yapmış olduğu Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

YASAK ELMA 163. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yasak Elma dizisinin ekrana gelen son bölümünde Doğan’ın Julia ile sarmaş dolaş olduğu anlamış olur damga vurdu.

Yasak Elma’nın son bölümünde Doğan, Handan’ı uzaklaştırmak için bir plan hazırlarken Yıldız ve Nadir de ayrı ayrı Julia’yla uğraşmaya başlamıştı.

Yasak Elma 163. bölümde Nadir ve Yıldız, Julia’nın kolay lokma olmadığını anlamışlardır. Bu kez de ayrı ayrı Julia’yla uğraşmaya başlarlar. Ne yazık ki Julia sandıklarından daha dişli çıkacaktır.

Yıldız ve ekibi eğlenmek isterken gene başlarını belaya sokuyorlar.

Handan, gördükleri karşında allak bullak olur ve Doğan’la konuşmaya karar verir.

Doğan, Handan’ı uzaklaştırmak için yapmış olduğu planı devreye sokar ve Handan’ı yurt dışına göndermek ister.

Selim ise Kumru’nun yalanlarından şüphelenmeye adım atar, Kumru iyice köşeye sıkışır tatsız bir rastlantı her şeyi değiştirecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARI

FOX TV’de gösterilen fenomen dizisinin oyuncu kadrosunda; Eda Ece, Şevval Sam, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz benzer biçimde başarıya ulaşmış oyuncular yer ediniyor.

Şevval Sam (Nadir Çelebi)

Eda Ece (Yıldız Yıldırım)

Biran Damla Yılmaz (Kumru Yıldırım)

Murat Aygen (Doğan Yıldırım)

Melisa Doğu (Asuman)

Sulh Aytaç (Caner Çelebi)

Serkan Rutkay Ayıköz (Buyruk)

Şebnem Dönmez (Handan Kılıç)

Vildan Yurtsever (Aysel)

Bahtiyar Memili (Sedai)

Dere Erdoğan (Julia)

Yoruma kapalı.