Yasak Elma 159. bölüm izle! Yasak Elma 159. son bölüm full izle FOX Tv!

Yasak Elma 159. son kısmı ile seyirci karşısına çıktı. Pazartesi akşamı FOX Tv’de ekrana gelen Yasak Elma 159. bölümde Kumru ve Selim giderek yakınlaşırlarken, aradaki kişinin Handan olacağını kimse bilmez. Peki Yasak Elma 159. Bölümde başka neler olacak? Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer almış olduğu Yasak Elma 159. bölüm İzleme linki sizlerle…

YASAK ELMA 159. SON BÖLÜM FULL İZLE FOX TV!

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

YASAK ELMA 159. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yasak Elma dizisinin ekrana gelen son bölümünde Doğan, Yıldız’ı sevdiğinden güvenli olur, olanları unutup her şeye tekrardan başlamayı teklif eder fakat Yıldız’ın bir şartı vardır. Kumru ve Selim giderek yakınlaşırlarken, aradaki kişinin Handan olacağını kimse bilmez.

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yasak Elma’nın ekrana gelen önceki bölümünde Zeynep, Yıldız ve Asuman’a oldukca sinirlidir. Asuman ve Yıldız kendilerini affettirmeye çalışırken Asuman da Zeynep ve Engin evliliğinin gerçek olması için elinden geleni yapmış olacaktır.

Nadir hamileliğinin Yıldız’ın kumpası bulunduğunu anlamış olur ve ona her zamankinden daha oldukca bilenir. Kumru, Selim’le mutluluğu yakalayacağına eminken, Selim’in, herkesten gizli saklı görüştüğü biri vardır.

Yoruma kapalı.