Yalı Çapkını 17. bölüm izle! Yalı Çapkını 17. bölüm izle full hd tek parça!

Yalı Çapkını 17. Bölümüyle Yıldız’da ekrana geldi. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ilişkin sizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yer ediniyor. Yalı Çapkını 17. bölümde Ferit; Serter’in Pelin’in hayatından çıkması için bir hamle yapar fakat bu hamlenin sürpriz neticeleri olacaktır. İşte Yalı Çapkını 17. Bölüm full seyretme bağlantısı ve yeni bölüm özeti

YALI ÇAPKINI 17. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un paylaşmış olduğu Yalı Çapkını’nın Yönetmenliğini Burcu Alptekin, senaristliğini ise Mehmet Sulh Günger kaleme alıyor.

YALI ÇAPKINI 17. BÖLÜM ÖZETİ

Yalı Çapkını 17. bölümde Kendi koleksiyonu için yeni bir yüz arayan Efe Han; Seyran’la konuşmak ister.

Bu işe aracı olan Defne ise başta Ferit olmak suretiyle Orhan ve İfakat’in sinirini bozar. Seyran’ın kafası karışıktır ve Kazım’a danışmaya gider.

Ferit; Serter’in Pelin’in hayatından çıkması için bir hamle yapar fakat bu hamlenin sürpriz neticeleri olacaktır.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ilişkin olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Ekmek imalatçısı, Selen Özbayrak, Ümit Gezer benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Yoruma kapalı.