Yalı Çapkını 12. Bölüm full izle! Yalı Çapkını 12. Bölüm izle full HD tek parça!

Yalı Çapkını 12. Bölümüyle Yıldız’da ekrana geldi. Geçen hafta Ferit Korhan’ın ‘Yalı Çapkını Gecelerde’ diye manşet olması bölüme damga vurmuştu. Yalı Çapkını 12. bölümde Ferit, Kazım’ı ve Halis Ağa’yı gazetedeki fotoğrafın eski bir fotoğraf olduğu mevzusunda ikna edebilecek mi? Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un paylaşmış olduğu Yalı Çapkını’nın Yönetmenliğini Burcu Alptekin, senaristliğini ise Mehmet Sulh Günger kaleme alıyor. Yalı Çapkını 12. Bölüm full izle!

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği,hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ilişik olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Ekmek imalatçısı, Selen Özbayrak, Ümit Gezer şeklinde adlar içeriyor.

YALI ÇAPKINI 12. BÖLÜM ÖZETİ

Yalı Çapkını dizisinin önceki bölümünde; Ferit’in bir gazeteci tarafınca fotoğraflanması ve bu durumdan kurtulmak için başta Seyran olmak suretiyle Korhan ailesi çabalamıştı. Sadece tüm bu çabaya karşın Ferit Korhan’ın haberinin ‘Yalı Çapkını Gecelerde’ diye manşet olması bölüme damga vurmuştu.

Yıldız Tv’de ekrana gelen Yalı Çapkını’nın 12. son bölümünde ise Kazım’ı ve Halis Ağa’yı gazetedeki fotoğrafın eski bir fotoğraf olduğu mevzusunda ikna ederler.

Ferit, fotoğrafları basan Taylan’a fazlaca sinirlidir ve bunu onun yanına bırakmaya niyeti yoktur. İfakat ise Kazım’a söz verdikleri şeklinde Suna’yla ilgilenip ona eğitim vermeye adım atar.

Yalı Çapkını, yeni bölümleriyle her Cuma günü Yıldız’da!

GOOGLE’A DAMGA VURDU

Google, 2022’nin en fazlaca aranan kelimeleri listesini paylaştı. Türkiye’de en fazlaca aranan dizi ise Yıldız TV’nin cuma akşamları gösterilen, reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek oluşturulan Yalı Çapkını dizisi yeni bir başarıya imza attı. Her bölümüyle toplumsal medyada da gündem olan dizinin, 2022 senesinde Google’ın Türkiye sıralamasında en fazlaca aranan dizi olduğu ortaya çıktı.

Listede Yalı Çapkını’nı bir öteki Yıldız dizisi Duy Beni, Gelsin Yaşam Bilmiş olduğu Benzer biçimde, Tozluyaka ve Cem Yılmaz’ın dizisi Erşan Kuneri dizisi takip etti.

Yoruma kapalı.