Ve Caner Erkin transferi hayırlı olsun! Yeni adresi resmen belli oldu

Tecrübeli futbolcu Caner Erkin geçtiğimiz sürem Süper Lig’in yeni ekiplerinden Fatih Karagümrük ile antak kalma elde etmiş ve İstanbul ekibinin formasını giymişti. Başarıya ulaşmış performanslar sergileyen Caner Erkin sürpriz bir kararla geçtiğimiz günlerde sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmişti. Ulusal futbolcu birçok kulüp ile aktarma görüşmesi yapmasının arkasından kararını verdi.

CANER ERKİN BEŞİKTAŞ’I BEKLİYOR

34 yaşındaki yıldız oyuncu Beşiktaş ile yapmış olduğu görüşmelerin arkasından siyah beyazlı takıma imza atmaya oldukca yakın. Kariyerinin son sezonlarını İstanbul’da tamamlamak isteyen tercübeli futbolcu ikinci kez Beşiktaş forması giymek istiyor. Şenol Güneş’in de kadrosunda görmek istediği futbolcu ile ekonomik şartların tamamlanması planlanıyor.

ASİST KATKISIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Süper Lig’in mühim asist beklerinden olan Caner Erkin geçtiğimiz sürem Fatih Karagümrük’te 31 resmi maça çıktı. 1 gol atan yıldız oyuncu 4 de asist yapmış oldu. Bu sezona ise Pirlo yönetiminde giren Caner Erkin, Karagümrük’te 12 maça çıktı ve tam 6 asist yapmayı başardı.

Yıldız Gazetesi

Yoruma kapalı.