Vahşet! Karısını kalbinden bıçakladı

Vaka, önceki gün saat 17.00 sıralarında Çağlayan’da meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, eşi Şener B. (28) ile Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yaşayan 6 senelik evli ve 2 çocuk anası Sultan B. (27), bir süredir şiddetli geçimsizlik sebebiyle iki çocuğunu da alarak evden ayrıldı. Peşinden hanım, adam kardeşi Erdinç’in Çağlayan’daki evine geldi. Bunu haber alan Şener B. de barışma bahanesiyle eşinin kardeşinin evine geldi.

BARIŞMA BAHANESİYLE GELİP KALBİNDEN BIÇAKLADI

Kardeş Erdinç’in barışması için bir araya getirmiş olduğu ikili, bina kapısının önünde ortalama 5 dakika konuştu. Peşinden ikili içeriye geçerek binanın merdivenlerinden en alt kata inmeye başladı. Dairenin önüne geldikleri esnada ikili içinde süregelen münakaşa, aniden kavgaya dönüştü. Kavga esnasında kendisini aldattığını iddia eden eşine bıçak çeken Şener B., bayanı kalbinden bıçakladı.

POLİS, KATİL KOCAYI GÖZALTINA ALDI

Olayın peşinden koca Şener B. bina dışına çıkarken, hanım ise kanlar içinde yere yığıldı. Sesleri duyan vatandaşların suç duyurusu üstüne vaka yerine sıhhat ve polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede vaka yerine gelen sıhhat ekipleri, kadının üstünde yapmış olduğu incelemeler sonucunda yaşamını kaybettiğini belirledi. Vaka yeri araştırma ekipleri de bir süre binada emek harcama yapmış oldu. İncelemelerin peşinden kadının cansız bedeni, Bahçelievler Yenibosna Adli Tıp Kurumu Başkanlığı morguna kaldırıldı.

KATİL ZANLISI KOCA TUTUKLANDI

Kadının 2 evladı ise savcılık talimatıyla polis ekipleri tarafınca muhafaza altına alındı. Olayın peşinden katil zanlısı koca Şener B. ise polis tarafınca yakalanarak gözaltına alındı. Emniyette ifadesinin alınan ve çeşitli suçlardan 5 tane kaydı bulunan Şener B., sevk edilmiş olduğu adliyede çıkartıldığı mahkemece “kasten öldürme” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yoruma kapalı.