Tuzak 7. bölüm full izle! Tuzak 7 son bölüm izle!

Tuzak, 7. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Yapımını Yapınak Yapım ve Acun Medya’nın üstlendiği Tuzak dizisinin ekrana gelen son bölümünde Mahir ve Umay, Ümit’un tutuklanma ihtimalinden korktukları için planın gidişatını değerlendirmeye karar verir. Bu hafta gösterim saati 22.30 olarak değiştirilen Tuzak dizisinin 7. bölümünü seyretmek için haberimizdeki bağlantıya tıklamanız kafi. İşte başrollerini Akın Akınözü, Bensu Soral ve Talat Bulut paylaşmış olduğu Tuzak 7. Bölüm full seyretme linki ve yeni bölümde yaşananlar

TUZAK 7. BÖLÜM İZLE!

Başrollerinde Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, Yağız Can Konyalı, İlayda Çevik ve Onur Durmaz şeklinde oyuncuların yer almış olduğu dizide; Naz Göktan, Eylül Su Sapan, Komut Benderlioğlu, Gamze Süner Atay, Lesli Karavil ve İbrahim Şahin şeklinde başarıya ulaşmış adlar de içeriyor.

TUZAK 7. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Tuzak, 7. kısmı ile TV8’de seyirci karşısına çıktı.

Tuzak 7. bölümde; Ümit (Akın Akınözü), Ceren’e (Bensu Soral) Demir Gümüşay’ın (Talat Bulut) ailesine yapmış olduğu tüm kötülükleri ve Selami vakasını anlatır.

Ceren, art arda yaşamış olduğu vakalar sonrasında kime güvenip, kimin yanında olacağını şaşırır. Bir yanda babası, diğer yanda da günden güne aşka düştüğü bir adam vardır…

Ceren’in sonucu; hem planın daha süratli işleyişi, hem de Ümit ile aralarındaki duygusal bağ için fazlaca önemlidir.

Mahir ve Umay, Ceren’in öğrendikleri karşısında polise gidip gitmeyeceğinden güvenilir olamazlar.

Ümit’un, ihtimaller içinde bir tutuklanma ihtimalinden de fazlaca korkmaktadırlar. Tüm bu ihtimaller içinde ihtimaller karşısında planın gidişatını değerlendirmeye karar verirler.

(*7*)

Yoruma kapalı.