SON DAKİKA | AK Parti’nin Bahçelievler’deki bürosuna silahlı saldırı: Motosikletle ateş açıldı

İL BAŞKANI KABAKTEPE SALDIRIYA UĞRAYAN DAİRESİNİ DENETLEDİ

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, saldırının gerçekleştiği seçim bürosuna giderek incelemelerde bulundu. İncelemelerinin ardından 5 el ateş edildiğini kaydeden Kabaktepe, “Bugüne kadar olduğu gibi bu tür amansız ve acımasız saldırılara karşı her zaman karşı çıkmaya devam edeceğiz. Bu ve benzeri saldırılara alet olanlara karşı durmaya devam edeceğiz. Hukuki süreçte haklarımızı ararken kampanya çalışmalarımıza da devam edeceğiz.” Saldırganların kimliği ne olursa olsun bu tür saldırılara karşı duruşumuzu sürdüreceğiz. Saldırının seçim bürosu önünde arkadaşlarımızı seyrederken gerçekleştirilmiş olması rahatsız edicidir.” dedi.

Seçim İrtibat Bürosu huzurunda açıklamalarda bulunan Kabaketepe, “Hiçbir kurşun bizi istikametimizden, yolumuzdan saptıramaz. Bu milletimize olan sevgimizi daha da artırmamıza vesile olur. Bu tür saldırılar amacına ulaşmayacaktır” dedi. AK Parti olarak seçimlere yönelik çabalarımızı tüm gücümüzle sürdüreceğiz. Biz güvenlik güçlerimize güveniyoruz. Saldırganların en kısa sürede yakalanacağına inanıyoruz” dedi.

SON DAKİKA | Bahçelievler’de AK Parti Bürolarına Silahlı Saldırı! Önce Kocasinan, ardından Kuleli hedef alındı ​​| video

“CAN KAYBI VE YARALANMA YOK”

Saldırıyla ilgili olarak AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “Bahçelievler Kocasinan İrtibat Büromuz önünde gerçekleştirilen silahlı saldırı girişimini şiddetle kınıyor, konunun hukuk önünde takipçisi olacağımızı belirtmek istiyorum. En büyük tesellim bu. Saldırıda herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmadığı bildirildi”. açıklama yaptı.

Kabaktepe, “Bu saldırılara fırsat vermeyeceğiz ve tam demokrasi ortamında hemşerilerimizle buluşmaya devam edeceğiz.” o ifadeleri kullandı

SON DAKİKA | Bahçelievler’de AK Parti Bürolarına Silahlı Saldırı! Önce Kocasinan, ardından Kuleli hedef alındı ​​| video

“MİLLETE HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Tuna, saldırıyı kınadığını belirterek, “Merkez Kocasinan ilçemizde bulunan seçim irtibat büromuzun önünde, çalışma arkadaşlarımızın bulunduğu sırada kimliği belirsiz iki motosikletli şehit olmuştur. Bu menfur olayı kınıyorum, devam edeceğiz” dedi. hiçbir bedel ödemeden millete hizmet gayemizdir. Teşkilatımız Kocasinan Merkez Mahallesi’ne geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”

SON DAKİKA! AK Parti Çukurova İlçe Binasına Silahlı Saldırı! İşte ilk görüntüler | video

ÇUKUROVA İLÇE BİNASI KURŞUNLARIN HEDEFİ OLDU

20 Nisan’da Adana’nın Çukurova ilçesinde AK Parti ilçe binasına silahlı saldırı düzenlendi. Huzurevleri Mahallesi Turgut Özal Caddesi üzerinde bulunan parti ilçe başkanlık binasının önündeki binaya bir zanlı tarafından pompalı tüfekle ateş edilmişti. Saldırgan polis ekipleri tarafından yakalandı.

Yoruma kapalı.