Sabah Gazetesi Yüksek Yargı Muhabirinden Bakan Tunç’a hayırlı olsun ziyareti

SABAH Gazetesi Haber Koordinatörü Abdurrahman Şimşek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabul Töreni’nde Adalet Bakanlığına atanan Yılmaz Tunç’u tebrik etti.

28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerini açık farkla kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabinesini 3 Haziran’da Çankaya Köşkü’nde düzenlenen törenle açıkladı. Sonuç olarak Yılmaz Tunç, Türkiye’de Yüzyılın Adalet Bakanı oldu. Sabah gazetesi kıdemli adalet muhabiri İlker Turak, Bakan Tunç’un göreve başlamasının ardından Adalet Bakanı Yılmaz Tunç’u makamında ziyaret etti.

Sabah Gazetesi’nde Adalet Bakanlığı, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK), Anayasa Mahkemesi (AYM), Danıştay ve Yargıtay muhabirliği yapan İlker Turak, Bakan Yılmaz Tunç’u da selamladı. Yeni görevinde başarılar dileyen Sabah gazetesi haber koordinatörü Abdurrahman Şimşek ve haber müdürü Nazif Karaman’dan selamlar. Daha sonra Bakan Tunç ile hatıra fotoğrafı çektiren İlker Turak, yeni dönemde en kısa zamanda A Haber’in canlı yayınına katılacağının sözünü verdi.

Daha önce SABAH Haber Koordinatörü Abdurrahman Şimşek ve İstihbarat Başkanı Halit Turan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı yemin töreninde Adalet Bakanlığına atanan Yılmaz Tunç’u tebrik etti. SABAH ekibi, günün anısına Yılmaz Tunç ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yoruma kapalı.