Oyun planladmz gibiydi, yolundayd ama sonunu getiremedik

Spor Toto Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda Fenerbahçe’ye 5-1 mağlup olan Kasmpaa, bu sonuca bariz ve bireysel hataların yol açtığını söyledi.

İlker Stad’ın villasının ardından düzenlediği basın toplantısında konuşan genç teknik direktör, kendileri için zor bir maç olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

Skordan dolayı biraz zor oldu. Ve biraz zldk. Aslında maaş tam da istediğimiz gibi başladı diyebilirim. Bunun gibi altı hafta, rakibin zayıf ve güçlü yanlarını biliyorduk. ne de vardık, her şey planladığımız gibi gidiyordu. Ancak bu tür maçlarda büyük takımlara karşı oynadığınızda, oyuncuların kalitesini düşündüğünüzde bariz ve basit bireysel hatalar bu tür skorlara yol açabiliyor. Seni hemen cezalandırabilirler. Özellikle oyuncularımla pozisyondaydım. İyi mücadele etmenin yanı sıra top bize geldiğinde iyi oynamak zorundayız, anlayışımız, organizasyonumuz var. Sonunda minimum riskle, hatalarla oynayalım dedim ama olmadı. İkinci gol bize geldi dr. İkinci yarıda aslında tutunmamız gereken bir stratejimiz vardı ama erken yediğimiz ve sonradan dayandığımız gol bana ait değildi. Puan veya puan almak istedik, geriye düştük. Orjinal ürünlerimiz gelecektir. Önümüzde çok önemli Giresun yemekleri var. Şu andan itibaren onu düşünüyorum.

“DAHA İHTİYAÇLAR YAPILACAK”

Bir planları olup olmadığı ve yeni transfer yapıp yapmayacakları sorusuna Selçuknan, şunları söyledi: “Şu anda net bir şey söyleyemem. Kurumsal bir takımız, onlar üzerinde çalışıyorlar. Biz de düşünüyoruz. Takım için hangisi iyiyse, ne işe yararsa o olur.” istişare ve gerekli yerlere takviyeler verilecek “Transferden bu yana oyunumuzu nasıl geliştirebiliriz, nasıl puan alırız onun hesabında. Ligde büyük takımlara karşı mücadele ettik, bunlara karşı puan almak kolay olmadı. takımlar.” o ikamet.

Selçuknan, Arda Gül ve Zajc’ın birlikte oynamasını bekleyip beklemediği sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Sürpriz olmadı. Çünkü bu değişiklikleri teknik direktörler yapıyor ama ikisi birlikte oynamadı. Çok önemli oyuncuları var, bunun farkındaydık. Daha çok böyle başlamalarını bekliyordum ama biz Bizim tarafımıza bakıyoruz. Oyun planladığımız gibiydi, güzeldi ama bitiremedik.” dedi.

Yoruma kapalı.