Okan Buruk’tan şampiyonluk ve transfer açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, 2-1 kazanılan Antalyaspor karşılaşmasını değerlendirdi.

İşte Okan Buruk’un açıklamaları:

“MAÇI ERKEN BİTİREBİLİRDİK”

“Antalyaspor iyi savaşım etti. Günün sonunda kazanmayı biz hak ettik. 2-1 sonrası oyuna da hükmettik. Önceki maçlardaki benzer biçimde 3-1, 4-1 yapabilirdik, maçı erken bitirebilirdik.”

“SONU ŞAMPİYONLUK”

“Maçları tek başıma kazanmıyorum. Ekip, ekip, izleyici… Bir kısım seyircimizin gelmesi engellendi fakat onların yerine gelenler de muhteşemdi. Bu başarıyı beraber yaşıyoruz. İnşallah sonu şampiyonluk olur.”

“ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUM”

“İki tane fazlaca iyi santrforumuz var. Gomis’e süre veremedim, bunun üzüntüsünü yaşıyorum. Golcülerimize daha fazlaca top getirirsek, gol sayıları daha çok olacaktır.”

“BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

“Futbol oynarken kulübe üye ansı gelmişti fakat etken futbolcu olduğum için olamadım. Galatasaray üyesi olmak fazlaca zor bir şey. Başkanımız, Ayhan Hoca ve bana söz vermişti. 11 yaşlarında burada futbola başladım. Hayatımın en güzel günleri burada geçti. Galatasaray genel kurulunda da hizmet etmek benim için fazlaca kıymetli.”

TRANSFER AÇIKLAMASI

“Transferleri bekliyoruz. Çalışmalarımız sürüyor. Bugün maça odaklandık, transfere odaklanmadık. Düşüncelerimiz, toplantılarımız oluyor. Pazar günü boşuz. Bunlarla ilgili hazırlanacağız. Daha önceki açıklamalarımız doğrultusunda devam ediyoruz.”

Yoruma kapalı.