Nikaha 2 gün kala kazada ayakları kırıldı! Hayatlarını hastanede birleştirdiler

Kentte bir markette muhasebeci olarak çalışan Muhammed Yusuf Gülel ile Esra Tut, hayatlarını birleştirmek için 26 Aralık’a nikah zamanı aldı. Çift tüm hazırlıkları yaparken, Muhammed Yusuf Gülel, nikaha 2 gün kala arkadaşının motosikletiyle kaza yapmış oldu. Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Gülel, her iki ayağında oluşan kırıklar sebebiyle ameliyat edildi.

Muhammed Yusuf Gülel’e moral olması için iki ailenin onayı ile nikahın hastanede yapılması için hastane yönetiminden izin alındı. Tüm hazırlıkların tamamlanmasının peşinden Gülel ve Tut, hastane odasında gelin ve damatlıklarını giyerek, şahitler huzurunda evliliğe ilk adımını attı.

Muhammed Yusuf Gülel, “Nikah için gün almıştık, ertelemek istemedik, söz verdiğim tarihte olsun istedim. Bugün nikahımız kıyıldı. Oldukça mutlu oldum” dedi.

Gelinlikle hastaneye gelen Esra Tut ise “Boşuna hastalıkta, sağlıkta, iyi günde, fena günde, demiyoruz. Fena başladık fakat ümit ederim bir yaşam boyu mutlu oluruz. İyi günde de fena günde de daima yanındayım” diye konuştu.

(*2*)

Nikah sonrası yakınları, gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yoruma kapalı.