Kuruluş Osman 113. bölüm izle! Kuruluş Osman 113. son bölüm izle full hd tek parça!

Kuruluş Osman, 113. bölümüyle izleyenleri gene aksiyon dolu sahnelerle karşıladı. Atv’de ekrana gelen Kuruluş Osman’ın 113. son bölümünde Beyler, Nayman’ın Samagar’ın kellesine karşılık istediği rejimi Osman Bey’in ödemesi icap ettiğini ifade ederler. Osman Bey onlara denk bulunduğunu iyi mi gösterecektir? Kuruluş Osman son bölüm seyretme bağlantısı haberimizde içeriyor. Kuruluş Osman 113.bölüm izle full hd tek parça!

KURULUŞ OSMAN 113. BÖLÜM İZLE ATV!

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; Genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman 113. bölümde Osman Bey, Cebe’yi yakalayıp obaya getiriyor. Moğolların komutanını nele geçiren Osman Beyin sıradaki hamlesi ne?

KURULUŞ OSMAN 113. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA (YOUTUBE)

Yapım, proje tasarım ve senaristliği Mehmet Bozdağ’a ilişkin; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman, Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanıyor.

KURULUŞ OSMAN 113. BÖLÜM ÖZETİ

Genel yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, senaristliğini da Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın değindiği reyting rekoruna imza atan Kuruluş Osman dizisinin son kısmına Osman Bey’in söylediği “Sana vereceğim tek şey ölüm olacak!” sözü damga vurdu.

İSMİHAN SULTAN NEDEN TÜM BEYLERİ TOPLADI?

Uçlarda sorun büyümektedir. Moğol Komutanı Nayman’dan haber vardır. Nayman, Samagar’ın katline karşılık rejim istemektedir. İsmihan Sultan bunun üstüne Germiyanoğlu, Candaroğlu ve Karesioğlu Beylerini toplamıştır. Osman Bey’i de çağırır. İsmihan Sultan’ın aslolan gayesi nedir?

OSMAN BEY MEYDAN OKUYOR

Beyler tüm olanlardan Osman Bey’i sorumlu tutarlar. Beyler, Nayman’ın Samagar’ın kellesine karşılık istediği rejimi Osman Bey’in ödemesi icap ettiğini ifade ederler.

Osman Bey ise kararlıdır. “Samagar için değil rejim kapıdaki itimi dahi vermem.” diyerek kararlılığını sürdürmektedir. İsmihan Sultan’ın ve Beyler’in buna tepkisi iyi mi olacaktır? Osman Bey, beyler içinde en ufak beyliğin kendileri bulunduğunu bilmektedir.

Osman Bey, mülk olarak da güç olarak da bu beylerden daha zayıf olsalar da onlara denk olduklarını vurgular. Osman Bey onlara denk bulunduğunu iyi mi gösterecektir?

OLOF’UN HEFEDİNDE İNEGÖL VAR!

Osman Bey, Moğol tehlikesinin gerginliğini yaşarken Olof rahat durmaz. Büyük bir ordu toplamıştır. Ordu, Bizans askerlerinden oluşmaktadır. Olof, Bizans Ordusunu iyi mi emri altına almıştır? Olof gözünü İnegöl’e dikmiştir. İnegöl’ün akıbeti ne olacaktır? Dört bir taraftan sıkışan Osman Bey, içinde bulunmuş olduğu bu cendereden iyi mi kurtulacaktır?

Yoruma kapalı.