Kuruluş Osman 106.bölüm izle full hd tek parça! Kuruluş Osman 106. son bölüm izle!

Kuruluş Osman 106. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Atv ekranlarında gösterilen dizinin yeni bölümünde İsmihan Sultan, Osman’ın fütühat çalışmalarından rahatsızdır. “Bu asiliğin sonunun ne işe yaradığını hepiniz bilirsiniz.” diyerek yaymış olduğu fitne ateşi Osman Bey’i iyi mi etkileyecektir? İşte Kuruluş Osman son bölüm seyretme sayfası ve son bölümde yaşananlar. Kuruluş Osman 106.bölüm izle full hd tek parça

KURULUŞ OSMAN 106. SON BÖLÜM İZLE ATV!

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; Genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman 106. bölümde Osman Bey, Cebe’yi yakalayıp obaya getiriyor. Moğolların komutanını nele geçiren Osman Beyin sıradaki hamlesi ne?

KURULUŞ OSMAN 106. BÖLÜM İZLE FULL HD TEK PARÇA (YOUTUBE)

Yapım, proje tasarım ve senaristliği Mehmet Bozdağ’a ilişik; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman, Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanıyor.

KURULUŞ OSMAN 106. BÖLÜM ÖZETİ

Genel yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, senaristliğini da Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın yazıya döktüğü reyting rekoruna imza atan Kuruluş Osman dizisinin son kısmına Osman Bey’in Marmaracık kurtarılışı esnasında söylediği “Burası bizim için bir varoluş mücadelesidir!” sözü damga vurdu.

OSMAN BEY’İ HİÇ KİMSE VE HİÇBİR ŞEY DURDURAMAYACAK

Osman Bey tüm gemileri yakmıştır. Karşısında duran kim var ise yıkıp geçecektir. Osman Bey’i hiçbir şey ve asla kimse durduramayacaktır! Köprühisar’ı fethetmek mevzusunda kararlıdır. Bunun için kurduğu karargahta emekler son sürat devam ederken karargahın varlığı düşman cephesinde iyi mi yankı bulacaktır? Olof ve adamları karargahı yok etmek için bir plan meydana getirecek mıdır?

BÜYÜK AŞKA BÜYÜK ENGEL!

Aktemur ve Alçiçek aşkında Bayındır engeli ortaya çıkmıştır. Bayındır Alçiçek’i kendisine isteyecektir. Bunu duyan Aktemur Bey şimdi ne yapmış olacaktır? Osman Bey Alçiçek’i Aktemur’a isteyecektir. İsmihan Sultan, Alçiçek ve Aktemur’un aşkına engel olabilecek midir?

İSMİHAN SULTAN’IN PLANI

İsmihan Sultan, Osman’ın fütühat çalışmalarından rahatsızdır. “Bu asiliğin sonunun ne işe yaradığını hepiniz bilirsiniz.” diyerek yaymış olduğu fitne ateşi Osman Bey’i iyi mi etkileyecektir? İsmihan Sultan, Osman Bey’in baş düşmanlarıyla yeni bir birlik mi kuracaktır?

TURGUT BEY, OSMAN BEY’E İHANET Mİ EDİYOR?

Osman Bey ve Turgut Bey’in arasındaki gerilim ne olacaktır?

Turgut Bey, İsmihan Sultan’la bir olup Osman’a karşı duracak mıdır? Mancınıkları Osman Bey’e getirecek midir yoksa ihanet mi edecektir? Osman Bey ve Turgut Bey’in arasındaki gerilim nereye varacaktır?

OSMAN BEY’İ BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE

Bunca olayın içinde Osman Bey fütühat hazırlıklarını sürdürürken Osman Bey’i bekleyen büyük çekince nedir?

Yoruma kapalı.