Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediği için eleştirilmişti! Abdüllatif Şener’den CHP’lileri kızdıracak yanıt

“KAMİKAZE’YE SALDIRAN MEDYA TROLÜNE AÇIK HİÇ BİR CEVAP VERİLMEDİ”

Eski Milletvekili Şener, sosyal medya hesabından “Dün akşam Kızıltepe’den…” şu açıklamaları yaptı:

“İki gündür Mardin Kızıltepe’deyim. Düğündeyim ve sokaktayım. Seçim hatalarını unutturmak için kamikaze saldırıları düzenleyen medya trollerinin kamuoyunda karşılığı yok gibi görünüyor. Sürüklüyorlar. Önümüzdeki birkaç yerel seçimde CHP yenilecek” dedi.

KILIÇDAROĞLU’YA OY VERMEDİĞİNİ AÇIKLADI

14 Mayıs seçimlerinde CHP tarafından milletvekili adayı gösterilmeyen eski Milletvekili Abdüllatif Şener, seçimde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini açıklaması ve hem CHP’ye hem de Cumhurbaşkanı’na yönelik eleştirileriyle gündem oldu. Geçenlerde Kemal Kılıçdaroğlu.

Daha önce katıldığı bir televizyon programında CHP’den istifa ettiğini açıklayan Şener, seçimde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini belirterek, “1. turda Sinan Ogan’a oy verdim. 2. turda geçersiz oy verdim. Ben milletvekili değildim ve böyle oy verdim.Anketlerde.Ayrıldığımda milletvekili değildim.CHP’de siyaset yaptım ama biliyorsunuz bütün partiler benimle ilgileniyor milletvekili olmasam da. Bu partilerin geçmişte milletvekili ve genel başkan yardımcısıydım” dedi. kelimeleri kullanmıştı

Yoruma kapalı.