İstanbul Valisi Davut Gül’den Şile’ye bayram ziyareti

İstanbul Valisi Davut Gül, Kurban Bayramı dolayısıyla Şile’ye bir dizi ziyarette bulundu. Vali Davut Gül’e ziyaretinde İstanbul Milletvekili Yahya Çelik, Şile Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya ve Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı eşlik etti.

Davut Gül, bayram ziyaretinde bulunduğu Şile kent meydanı ve Üsküdar caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ayrıca Şile Limanı’nda bulunan Şile Belediyesi’ne ait Balıkçı Kooperatifi ve Balık Satış Birimlerini ziyaret eden Vali Gül, Şile’de Balıkçılar Bayramı’nı kutladı. Daha sonra Şile belediyesini de ziyaret eden Vali Gül, Şile’deki projeler ve ilçedeki gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Vali Davut Gül, Şile’nin İstanbul için önemine dikkat çekerek, “Bugün bu ziyaretlerle bayramın tüm manevi sıcaklığını hissettim. Böyle ağırlanmak beni çok mutlu etti. Kaymakamlığımız olarak ilçemizin yanında yer almak için yapılan tüm çalışmaları yakından takip etmeye devam edeceğiz.

İstanbul Valisi Davut Gül’ü ağırlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyduklarını ifade eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Bu anlamlı bayram gününde ilçemizde bizlerle birlikte olan valimize teşekkür ederiz. Bayram heyecanını ve yaz sezonunun heyecanını bizlerle paylaşan Valimize teşekkür ederiz.” ifadeleri kullandı.

Vali Gül’ün ziyaret programı, Şile Devlet Hastanesi acil servisi hastalarını ziyaret etmesi ve şehidin babası Levent Birben, Arif Birben ve ailesini ziyaret etmesiyle sona erdi.

Yoruma kapalı.