IQOS E-sigara Satın Al

IQOS E-sigara Satın Al

E-sigaralar sigaradan daha sağlıklı olsa da, sigaradan e-sigaraya yolculuk her zaman oldukça zorlu olmuştur. Ancak elektronik sigara kullanmanın sigaraya göre birçok avantajı vardır. Aslında, sigara içenler bile sigaranın sağlığa olumsuz etkilerinin IQOS elektronik sigara satın al farkındadır. Sigara içmenin zararlı etkilerine ilişkin bu yapay “farkındalık”, sigara içenleri bu zararlı alışkanlığı sürdürmeye teşvik eder. Ancak bir sigara kullanıcısının elektronik sigara kullanmaya başlaması çok da zor değildir. Sigaralar, tüm geleneksel tütün ürünleri arasında en zararlı olanıdır. Çünkü sigara kolay ulaşılabilir bir tütün ürünüdür. “Kolay erişim”, sigarayı diğer tütün ürünlerinden daha tehlikeli hale getirir. Sigara içiyorsanız ve neden e-sigara kullanmayı seçtiğinizi bilmiyorsanız, sağladığımız bilgiler potansiyel olarak sigaradan e-sigaraya büyük bir geri dönüş yapmanıza yardımcı olabilir. E-Sigara Kullanıcılarının Sizin Hakkınızda Bilmesi Gereken Gerçekler

E-sigaralar üzerine yapılan son araştırmalar, e-sigaraların geleneksel sigaralardan %95 daha az zararlı olduğunu göstermiştir. Yine araştırmalar, özellikle Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki birçok sigara kullanıcısının e-sigara kullanmaya heets e-sigara satış başladığını ve diğer tütün ürünlerinden büyük ölçüde farklılaştığını göstermiştir. Bu veriler birçok yeni bilimsel makalede bulunabilir. Ayrıca e-sigaralar sadece e-sigaradan daha sağlıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda sizi sigara izmariti gibi kötü kokularla uğraşmaktan da kurtarır. Unutmayın ki bir sigara izmariti önemsiz gibi görünse de sadece sizi rahatsız etmekle kalmaz, çevreye de zarar verir.

Sigara içiyorsanız ve düşüncesizce yere izmarit atıyorsanız, sigara izmaritlerinin kendiliğinden buharlaşmadığını bilmelisiniz. Bu, sigara izmaritlerini çok tehlikeli hale getirir. Özellikle suya atılan bir ağaç kütüğünün 10 litre sudaki oksijeni iqos sigara sipariş tamamen tüketme gibi kötü bir özelliği vardır. Buradan yola çıkarak sigara izmaritleri en az sigaranın kendisi kadar zararlıdır.Ayrıca izmaritler küçük kuşları yemeye çalışacak, yiyecek veya ekmek sanarak kuşlara, kedi ve köpeklere zarar verecektir. Sigara izmaritleri ayrıca, özellikle kapalı mekanlarda ellerinizin kötü kokmasına neden olur. Sadece güdük için durmayı denemelisin.

Yoruma kapalı.