İnşallah telafiyi Antalya ile yapacağız

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Ümraniyespor mağlubiyetinin arkasından, “Yenseydik, avantaj elde edecektik.” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında konuk etmiş olduğu Ümraniyespor’a tek golle yenilen Giresunspor’da Teknik Direktör Hakan Keleş, maçın arkasından basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu. Keleş,

“İçeride kazanmak istiyorduk. Bizim için büyük bir avantaj olacaktı. Kaybettik, üzgünüz. Oyuna bakacak olursak istatistiksel olarak üstün olmamıza karşın rakibe oldukça fazla pozisyon vermedik. Fakat ikimiz de ilk yarıda oldukça fazla pozisyona giremedik. Fakat ikinci yarı geriye düştükten sonrasında yakaladığımız pozisyonlar vardı. Onları değerlendiremedik. Bizim için iyi olması fakat yenseydik avantaj elde edecektik. İlerisi adına iyi olacaktı. Dönem arasına bir maç kaldı. Puan baremimizi yakalayacaktık. Önümüzde Antalya maçı var. İçeride kaybettiğimiz puanı dışarıda kazanmak için uğraşacağız. Üç gün ilkin yoğun bir maç oynadık. Bizi birazcık hırpaladı. Kaybettiğimiz için üzgünüz. İnşallah telafiyi Antalya ile yapacağız.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Yoruma kapalı.