Gecenin Ucunda 16. Bölüm izle tek parça! Gecenin Ucunda 16. Bölüm full izle Star Tv!

Gecenin Ucunda, 16. bölümüyle Star Tv’de ekrana geldi. Başrollerinde Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Sarp Levendoğlu, Zuhal Olcay’ın yer almış olduğu Gecenin Ucunda dizisinin 16. bölümünde Macide, Kazım’la eski hallerine dönmek için elinden gelen her şeyi halletmeye kararlıdır. İşte Gecenin Ucunda 16. bölüm seyretme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar…

GECENİN UCUNDA 16. BÖLÜM İZLE!

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ her çarşamba Star’da…

GECENİN UCUNDA 16. BÖLÜM ÖZETİ

Gecenin Ucunda dizisinin 16. Bölümünde Kazım’ın hapisten çıkmasıyla her şeyin düzeleceğini düşünen Macide’nin umutları yarım kalmıştır.

Macide’nin kendisiyle Berrin’den intikam almak için evlendiğini düşünen Kazım, Macide’yle arasına aşılmaz mesafeler koymuştur. Sadece bu mesafeyi ve cezalandırılmayı hak etmediğini düşünen Macide, Kazım’la eski hallerine dönmek için elinden gelen her şeyi halletmeye kararlıdır.

Yeniden siyasete girmeyi düşünen Kazım ise her ne kadar Macide’ye kırgın olsa da onunla beraber hareket etmek zorunda kalır.

Her şeye karşın birbirlerine deli şeklinde aşık olan Kazım ve Macide, acaba ilişkilerinde artık huzuru bulabilecek midir?

Yoruma kapalı.