Gecenin Ucunda 12. Bölüm full izle Star Tv! Gecenin Ucunda 12. Bölüm izle tek parça!

Gecenin Ucunda 12. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Gecenin Ucunda 12. Bölümde Macide’yi kurtarmak için kendini feda etmekten başka umar bulamayan Kazım, aşkı için siper olmaya hazırlanırken Nermin’in asla beklenmedik hatası tüm dengeleri değiştirecek, taşları yerinden oynatacaktır. Peride Celal’in aynı adlı romanından uyarlanan dizinin yönetmenliğini Sulh Erçetin üstlenirken; senaristliğini ise Başar Başaran ile Emre Özdür kaleme alıyor. Gecenin Ucunda 12. bölüm full izle tek parça!

GECENİN UCUNDA 12. BÖLÜM İZLE!

Masalsı aşk hikayesiyle ‘Gecenin Ucunda’ her çarşamba Star’da…

GECENİN UCUNDA 12. BÖLÜM ÖZETİ

Gecenin Ucunda dizisinin 12. Bölümünde Macide, Ahmet’le Nermin’in tuzağına düşmüştür ve elini kana buladığını zannederken, Nermin kendini bu işin içinden sıyırmayı başarmıştır.

Nermin’in kabahat ortağı Ahmet hastanede ölümle pençeleşirken, öteki kabahat ortağı Serra ise korkusundan susmakta ve başının bu yüzden derde gireceğinden korkmaktadır.

Kazım, çevrilen bu oyunlardan habersiz Macide’yi düşmüş olduğu belanın içinden kurtarmaya çalışmakta, bir çıkış yolu aramaktadır.

Sonunda kendini feda etmekten başka umar bulamayan Kazım, aşkı için siper olmaya hazırlanırken Nermin’in asla beklenmedik hatası tüm dengeleri değiştirecek, taşları yerinden oynatacaktır.

Yoruma kapalı.