Eski ortaklar karşı karşıya: ‘Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş tarih olmayı seçti’

İYİ İstanbul partisi Yardımcısı Ümit Beyaz: Saraydan Ulusun Bakanları hem de meydanın kaldırımlarından Bakanlar da var. Biz Biz sorduk; sana da lanet olsun Sokağa çıkın ve gençlere sorun, emekliye, tüccara sorun Görevliye sorun. İnsanlar ne diyor diyelim. KUYU Parti masadan kalkmıyor, masadan itiliyor.

İYİ Erzurum partisi Yardımcısı Naci Çinişli: Daha net soru şu: Sn. Meral Akşener masada “Adayımız altı parti tarafından seçildi. tercih ettikleri anket şirketleri araştırmasının ortalama yapmak teklifi hatırlayalım, ahlaksız, etik olmayan Kendim? Neden kabul edilmedi? neden sipariş edildi?

İYİ Parti Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyesi Aslıhan Elibol: Ekrem İmamoğlu ve hikayeyi Mansur Yavaş yazacak Bunun yerine tarih olmayı tercih ederim onlar yaptı. siyasi hayatları son günlerinde iyi şanslar Umarım.

İYİ Parti Mali İşler Başkan ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır: Siyasi tarihimiz bunu bize kanıtladı. O; milletimiz birdir nehirdir ve önünde hiçbir şey yoktur. Set duramaz. ulusa rağmen Milletimiz için siyasette değil. Biz kararlıyız. iyi niyet Olmak; milletimiz ne diyor olur, Türkiye iyi olur.

‘HDP İLE SON İŞBİRLİĞİ’
İYİ Parti 6’ncı Masa’dan çekildiğini açıklamasının ardından ortalık yatışmadı. İyi Parti Konya Kulu İlçe Başkanı Mehmet Hanifi Korkmaz, CHP’nin HDP ile işbirliği için İyi Parti’yi masadan ittiğini söyledi. Korkmaz yaptığı açıklamada, “CHP, HDP ve Komünistlerle işbirliği yapmak için İYİ Parti’yi masadan kaldırmayı tercih etti. Benden başka asla deme ısrarının arkasında bu gerçek var.” CHP Gençlik Kolları Genç Başkanı Osman Killik ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, asrın binlerce kişinin hayatını kaybettiği felaketinden de medet umduğunu bir kez daha ortaya koydu. Killik yaptığı açıklamada, “Özellikle 6 Şubat’tan sonra bir arada olsak çok daha rahat olurdu ama olmadı. Halk o birleştirmeyi sandıkta yapıyor. Umut yok, biz kazanacağız” dedi. . dedi.

Yoruma kapalı.