Cumhurbaşkanı Erdoğan dev finali izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Stadio Olimpico’da Manchester City ile Inter arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalini izledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra BAE Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed Al Nahyan, FIFA Başkanı Gianni Infantino, UEFA Başkanı Ceferin, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak da zorlu mücadeleye tanık oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Şampiyonlar Ligi’nde Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan finalde şampiyonluk yaşayan Manchester City takımını tebrik ediyorum. Medeniyetler beşiği, Türkiye’nin gözbebeği İstanbul’umuzun ev sahipliğinde düzenlenen bu büyük organizasyonun sorunsuz ve başarılı bir şekilde düzenlenmesinde emeği geçen, Türkiye misafirperverliğini bir kez daha gösteren herkese teşekkür ediyorum.”

MAÇI İZLEYEN LİDERLER

Macaristan Başbakanı Victor Orban, Slovenya Başbakanı Robert Golob, Ürdün Başbakanı Bishar Al-Hasavneh, Libya Başbakanı Abdulhamid Dibeybe, Karadağ Başbakanı Dritan Abazoviç, İtalya Meclis Başkanı Ignazio La Russa

Yoruma kapalı.