CHP konteyner vermek için ‘parti üyeliği’ şartı sunmuştu! Depremzede Ramazan Kala AHaber’e konuştu: Bizim bayrağımız, devletimiz var!

Depremzede Kala, çadır talebine yanıt alamadığını öne sürerek, “Öğlen oldu akşam oldu bekliyorum bekliyorum hala çadır yok. Telefon edip konteyner işimize ne oldu dedim. Bana dedi ki, “İl başkanı size konteyner verilmesine de karşı. Siyasiler buna karşı. Size konteyner veremeyeceğiz. Geldiler, ‘CHP’li olacaksın, HDP’li olacaksın’ dediler. “Kamyonla erzak, odun, kömür gönderdi. Senden bir şey istemiyorum. Kapat dedim bir daha arama beni. Diyerek durumunu anlattı.

“AYNI SİYASİ GÖRÜŞE SAHİP OLURSAK SİZE BİR KUTU VERİRİZ”

AHaber, Ramazan Kala’yı buldu. Ramazan Kala, “65 yaşında bir erkeğim. ‘Oynayacak başka erkek bulamadınız mı?’ Konteyneri vermediler. Bana dediler ki: Farklı bir siyasi görüşün var, aynı siyasi görüşle değişirsin, sana bir kap ve geri kalan her şeyi veririz.” dedi.

CHP’ye kontenjan vermek için ‘parti üyeliği’ şartı sunmuştu! Depremzede Ramazan Kala AHaber’e konuştu | video

“DEVLETİMİZ, BAYRAĞIMIZ, ÜLKEMİZ VAR”

Kala, “Devletim bana 4 konteyner gönderdi. 10 çadır gönderdi. Bir tır odun gönderdi. Bir tır erzak gönderdi. Sizden bir şey istemiyoruz. Bizim devletimiz, bayrağımız, vatanımız var.” .”

Depremzede Konteynerlerine CHP Statüsü: CHP veya HDP’ye üye olun

Yoruma kapalı.