Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’i yıkan haber! Annesinin ölümünden sonra bir ağır darbe daha!

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Kanal D’nin beğenilen dizisi Camdaki Kız’da önceki bölüm annesinin vefatıyla yıkılan Nalan, bu kez Hayri tarafınca ağır bir darbe alıyor… Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın yer almış olduğu dizide sular durulmuyor. İşte Camdaki Kız’da Burcu Biricik’in yaşam verdiği Nalan’ı sarsacak olan vaka…

Başrollerinde Burcu Biricik, Cihangir Ceyhan ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer almış olduğu Camdaki Kız’da Hayri’nin eşi Türkan’ı canlandıracak olan oyuncu belli oldu. Camdaki Kız dizisinde Hayri’nin eşi Türkan, dizinin hikayesine dahil oluyor.

CAMDAKİ KIZ’DA BURCU BİRİCİK’E AĞIR DARBE!

Kanal D’de gösterilen Camdaki Kız dizisinin ekibine yeni bir oyuncu daha katıldı. Dizinin ekibine Hivda Zizan Alp dahil oldu. Camdaki Kız’da Cihangir Ceyhan’ın yaşam verdiği Hayri karakterinin eşini kimin oynayacağı uzun süredir merak ediliyordu. Dizide tüm dengeleri değiştirecek olan oyuncu sonunda belli oldu.

Hayri’nin evli olması Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterini yıkacak. Türkan’ın diziye dahil olmasıyla beraber tüm dengeler değişecek.

Türkan karakterine hangi oyuncunun yaşam vereceği ise sonunda belli oldu.

CAMDAKİ KIZ’DA HAYRİ’NİN EŞİ BELLİ OLDU!

Camdaki Kız dizisinde Hayri’nin eşi Türkan karakterini Hivda Zizan Alp canlandıracak.

Başarı göstermiş oyuncu, Camdaki Kız’da Burcu Biricik’in oynadığı Nalan’ın karşısına Hayri’nin karısı ‘Türkan’ olarak çıkacak.

Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturmuş olduğu,Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan ve başarıya ulaşmış oyuncu ekibiyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Camdaki Kız dizisinin gerçek konusunda Hayri karakterinin evli ve çocuklu biri olduğu biliniyor.

Oyuncu kadrosunda; Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Selma Ergeç, Cihangir Ceyhan benzer biçimde adları buluşturan diziye Hivda Zizan Alp’in de dahil olmasıyla beraber hikayenin gidişatı değişecek.

Nalan ve Hayri içinde yaşanmış olan aşk hikayesine büyük tesir edecek olan Türkan’ın ortaya çıkmasıyla yaşanacak gelişmeler ise şimdiden merak mevzusu.

HİVDA ZİZAN ALP KİMDİR?

Hivda Zizan Alp, 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Hivda Zizan’ın boyu 1.63 kilosu 50’dir. Hivda isminin anlamı Kökeni Kürtçe olan ay hayata merhaba dedi anlamına geliyor.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Kısmı’nü okuyarak yükseköğretim eğitimi tamamlamıştır. Hivda Zizan Alp sonrasında eğitimine Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Kısmı ile devam etmiş ve eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Sonrasında sanat hayatına 2012 senesinde ‘Küskün Müzikal’ Emek Sahnesi’nde Orkestra Şefi ve Kemancı olarak adım attı. 2013’te oyunculuk hayatına ‘Kaçak’ dizisinde bölüm oyuncusu olarak adım atmıştır. 2014 senesinde Yeşil Deniz dizisindeki ‘Arife’ görevi ile mühim bir çıkış yapmıştır.

2015 senesinde ‘Mordkommision İstanbul’ filmimizde beyaz perde de rol almıştır. Müzik, tiyatro ve dizi film çeşitli yapımlarda başarılar sergileyerek çalışmalarına devam etti. 2017 senesinde Fi adlı başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Itimat ve Mehmet Günsür benzer biçimde mühim adların yer almış olduğu web dizisinde “Ada” karakterini canlandırdı.

Hivda Zizan Alp, Yıldız Tv’de gösterilen Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakteriyle seyircinin sempatisini kazanmıştır.

Hivda Zizan Alp dizi ve filmleri

Sefirin Kızı (Elvan) TV Dizisi 2019

Fi (Ada) TV Dizisi 2017

Mordkommision İstanbul TV Dizisi 2015

Yeşil Deniz (Arife) TV Dizisi 2014

Kaçak TV Dizisi 2013

Yoruma kapalı.