Camdaki Kızı dizi 62. bölüm full izle! Camdaki Kız 62.son bölüm izle tek parça!

Camdaki Kız 62. bölümüyle Kanal D’de ekrana geldi. Camdaki Kız’ın 62. son bölümünde Hayri’nin yapmış olduğu son hamleye oldukca şaşıran Nalan; duygularıyla Feride içinde bir kez daha kalır. Hayri ise Billur’la dertleşirken öğrendiği şey karşısında harekete geçer. Hayri, Billur’dan ne öğrendi? Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer almış olduğu Camdaki Kız son bölüm seyretme sayfasına haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Camdaki Kızı dizi 62. bölüm full izle!

CAMDAKİ KIZI DİZİ 62. BÖLÜM FULL İZLE!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız dizisi, seyirci tarafınca her Perşembe reytinglerde zirvede yer ediniyor.

CAMDAKİ KIZ 62. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Başrollerinde; Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu’nun yer almış olduğu Camdaki Kız, her hafta perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isminde romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 62. bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

Senaristliğini Seda Altaylı Turgutlu’nun yazıya döktüğü, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız’ın yeni bölümünde; Cana’nın ve karnındaki bebeğinin ölümü Sedat’ı derinden etkisinde bırakır ve Nalan’la daha da yakınlaştırır.

Nalan’dan çocuk yapma fikri Sedat’a asla olmadığı kadar doğru gözükmektedir. Feride de Nalan ve Sedat’ın baş başa kalması için uygun ortamı hazırlamakta gecikmez.

Hayri’nin yapmış olduğu son hamleye oldukca şaşıran Nalan; duygularıyla Feride içinde bir kez daha kalır.

Hayri ise Billur’la dertleşirken öğrendiği şey karşısında harekete geçer.

NALAN, SEDAT’I SEÇTİ!

Her şeyi göz önünde bulunduran Nalan, bir yol ayrımına gelir. Hayri ve Sedat içinde seçim yapmak durumunda olan Nalan Sedat’ı seçer. Hayri’nin tüm baskılarına ve ısrarına karşın tercihini Sedat’tan yana kullanan Nalan, eski hayatına kalmış olduğu yerden devam eder.

Cana’nın ve karnındaki bebeğinin ölümü Sedat’ı derinden etkisinde bırakır ve Nalan’la daha da yakınlaştırır.

Yoruma kapalı.