Camdaki Kız 60. son bölüm izle tek parça! Camdaki Kızı dizi 60. bölüm full izle!

Camdaki Kız 60. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarında gösterilen Camdaki Kız 60. son bölümde Feride hanım Nalan ile Hayri içinde yaşananları öğrenir. Muzo, Nalan’ı Hayri mevzusunda uyarır. İkileme düşen Nalan ne yapacağını bilmesi imkansız! Nalan, konağa dönecek mi? Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer almış olduğu Camdaki Kız son bölüm seyretme sayfasına haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Camdaki Kızı dizi 60. bölüm full izle!

CAMDAKİ KIZI DİZİ 60. BÖLÜM FULL İZLE!

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız dizisi, seyirci tarafınca her Perşembe reytinglerde zirvede içeriyor.

CAMDAKİ KIZ 60. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Başrollerinde; Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu’nun yer almış olduğu Camdaki Kız, her hafta perşembe akşamı saat 20.00’da Kanal D’de…

CAMDAKİ KIZ 60. BÖLÜM ÖZETİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin mevzu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 60. bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

Dizinin ekrana gelen son bölümünde Nalan, Hayri ile ev bakarken anası görmüştü.

Feride, Nalan’ı eve döndürmek ve Hayri’yle ayırmak için yeni bir plan yapar. Sedat, Feride’nin kışkırtmasıyla Hayri’ye saldırıyor.

Camdaki Kız’ın merakla beklenen yeni bölümünde Kendine ilişik bir ev tutmak için Muzo’dan yardım isteyen Nalan; ondan beklenmedik bir yanıt alır.

NALAN KONAĞA GERİ DÖNECEK Mİ?

Rafet ise öğrendiklerinden sonrasında Hayri’nin işine son verir. Nalan’ı oldukca zor bir karar beklemektedir.

Öte taraftan Muzaffer Nalan’ı Hayri ile bir geleceği olamayacağı mevzusunda uyarır.

Gülcihan’ın kendisinden yardım istemesi sonrası Cavit, Cana’yı köşeye sıkıştırır. Cana ne meydana getirecek?

Yoruma kapalı.