Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm neden yok? Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü ne zaman?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi bu akşam TV’de yer almadı. Yapımı Güzel Adamlar Medya’ya ilişik olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrollerini ise Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil paylaşıyor. Dizinin ATV gösterim akışında yer almaması, “Ben Bu Cihana Sığmazam son bölüm neden yok, yeni bölüm ne vakit?” sorularını gündeme getirdi. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm zamanı

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM BU HAFTA YOK MU, SON BÖLÜM NEDEN YOK?

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümüyle bu akşam yayınlanmayacak. ATV’de bu akşam Bad Boys: Her Süre Deli adlı yabancı Beyaz perde izleyicinin karşısına çıkacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü ne vakit?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 16. yeni bölümüyle 10 Ocak Salı günü Atv’de ekrana gelecek.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAN SON BÖLÜM ÖZETİ

Tatavlalı’nın, Mişon’u kullanarak yapmış olduğu bombalı hücum yüzünden Cezayir ve yakınları büyük çekince altındadır. Cezayir sevdiklerini saldırıdan korumaya çalışırken o anda asla beklemediği biri ona desteğe gelir. Saldırının sonucunda Tatavlalı, Cezayir’e şaşırtıcı bir teklif yapar. Cezayir, Tatavlalı’dan intikam almaya çalışırken Tatavlalı da Cezayir’in hayatına sızmaya çalışır ve savunmasız bir anında Cezayir’i sevdikleriyle sıkıntılı bir sınava doğal olarak meblağ.

Bombalı hücum esnasında Firuze ve Cezayir arasındaki gerilim yerini şefkate bırakır. Leyla, Cezayir ve Firuze arasındaki bu anı görmek zorunda kalır ve içine ateş düşer. Gülendam’ın Firuze’yle ilgili etmiş olduğu şaibeli söylemler Leyla’yı Firuze hakkında data edinmek için harekete geçirir.

Gülendam yemeğe davet etmiş olduğu sürpriz misafiriyle herkesi şaşırtır. Cezayir bu sürpriz misafirle karşılaşınca ortam gerilir.

Firuze mesleğine geri dönmenin sevincini yaşarken geçmişi onu rahat bırakmaz; aniden ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

3 OCAK 2023 ATV YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Mutfak Bahane

16:00 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Bad Boys: Her Süre Deli (Yabancı Beyaz perde)

22:20 Yıldızlara Doğru (Yabancı Beyaz perde)

00:40 13 Dakika (Yabancı Beyaz perde)

02:40 Mutfak Bahane

04:40 Hercai

Yoruma kapalı.