Ben Bu Cihana Sığmazam 18 Bölüm izle full hd! Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölüm izle!

Atv’nin beğenilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 18. Bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Yeni bölümde Cezayir, Bekir’in akıbeti hakkında Leyla’ya ne yanıt verecektir? Bekir ile ilgili sırra vakıf olan sürpriz şahıs kimdir? Durağan(durgun), Cezayir’in saldırısına iyi mi yanıt verecek? Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in yer almış olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 18. Bölüm tek parça seyretme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar haberimizde… Ben Bu Cihana Sığmazam 18 bölüm izle full hd!

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 18. BÖLÜM IZLE TEK PARÇA!

Yapımı Güzel Adamlar Medya’ya ilişik olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan üstüne alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümüyle Salı 20.00’de atv’de!

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 18. BÖLÜM ÖZETİ

Ben Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölüme Cezayir’in “Onlar memleketi karıştırma ardında, ikimiz de onların ardında olacağız!” sözü damga vururken, yaşanmış olan gerilim dolu dakikalar gözler önüne serildi.

Atv’nin sürükleyici dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 18. bölümünde; Tatavlalı’nın, Mişon’u kullanarak yapmış olduğu bombalı hücum yüzünden Cezayir ve yakınları büyük çekince altındadır. Cezayir sevdiklerini saldırıdan korumaya çalışırken o anda asla beklemediği biri ona desteğe gelir.

Ben Bu Cihana Sığmazam’ın ekrana gelen son bölümünde; Cezayir, Bekir mevzusunda verdiği kararın vicdan muhasebesini daha bitirmemişken Leyla, ağabeyi Bekir’i iyice merak edip Cezayir’i sıkıştırır. Cezayir, Leyla’ya lüzumlu açıklamada bulunur ve rahatlamasını sağlar. Lakin Bekir’in ölümünü tek bilen Cezayir değildir.

Gülendam geçirdiği bir kriz yüzünden yine hastaneye kaldırılınca Cezayir, Firuze’ye annesiyle yeterince ilgilenmediğini söyler ve Firuze’ye duygusal olarak yüklenir. Cezayir karşısında Firuze’yi kim savunacak?

Firuze’ye bilinmedik bir yerden çiçekler gelmeye adım atar. Firuze’nin almış olduğu çiçekler onun Cezayir’e olan duygularını yumuşatırken Leyla, Cezayir’in kendisine olan sevgisini sorgulamasına niçin olur. Fakat çiçekler bambaşka bir sürpriz buluşmanın habercisidir. Çiçekler kimleri buluşturacak?

Jean Luc, Firuze’nin Cezayir ve Yıldırım Türk üstüne yapmış olduğu itirafa şaşırır. Ve gerçeğin peşine düşer. Jean Luc’un Firuze mevzusunda kararsız kaldığını anlayan Continental pakt Jean Luc’un üstüne oynamaya adım atar.

Cezayir, Tatavlalı hakkında yeni planlar kurarken Durağan(durgun), Cezayir’e hücum etmek için eline bir fırsat geçirir.

Cezayir, Bekir’in akıbeti hakkında Leyla’ya ne yanıt verecektir? Bekir ile ilgili sırra vakıf olan sürpriz şahıs kimdir? Durağan(durgun), Cezayir’in saldırısına iyi mi yanıt verecek?

Yoruma kapalı.