Ben Bu Cihana Sığmazam 16 Bölüm izle full hd! Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölüm izle!

Atv’nin beğenilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 16. Bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Yeni bölümde Tatavlalı, Cezayir’den gelen teklifi kendi lehine çevirir ve gizlice Cezayir’in mahremine sızarak onun gizemini ele geçirmeye çalışır. Tatavlalı, Cezayir’in gizemini elde edebilecek mi? Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in yer almış olduğu Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 16. Bölüm tek parça seyretme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar haberimizde… Ben Bu Cihana Sığmazam 16 bölüm izle full hd!

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 16. BÖLÜM IZLE TEK PARÇA!

Yapımı Güzel Adamlar Medya’ya ilişkin olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan üstüne alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümüyle Salı 20.00’de atv’de!

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 16. BÖLÜM ÖZETİ

Ben Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölüme Cezayir’in “Senin cehennemin benim!” sözü damga vururken Tatavlalı ve Cezayir içinde yaşanmış olan gerilim dolu dakikalar gözler önüne serildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam’da Cezayir’in Tatavalı’ya karşı yapmış olduğu hamle yeni bölüme damga vurdu.

Atv’nin sürükleyici dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın 16. bölümünde; Cezayir, Tatavlalı’nın kan dökmesine karşın Tatavlalı’ya bir teklifle gider ve onunla barış sağlamanın yolunu bulmaya çalışır. Cezayir’in çevresi bu teklife sıcak bakmaz. Tatavlalı, Cezayir’den gelen teklifi kendi lehine çevirir ve gizlice Cezayir’in mahremine sızarak onun gizemini ele geçirmeye çalışır.

Leyla ve Firuze fotoğraf galerisinde karşılaşınca ortam gerilir. Leyla, Firuze’yi Gülendam’ın şüpheleri üstünden suçlarken Firuze, Leyla’yı asla beklemediği bir yerden vurur. Firuze, Leyla’nın şüphelerini ailesinden birinin üstüne çeker. Leyla’nın aklına giren bu şüpheyi Cezayir temizlemeye çalışır.

Jean Luc, Firuze’ye gerçekleri itiraf etmesi için son bir talih verse de hep izini sürer. Firuze, masumiyetini kanıtlamaya çalışır ve tüm tehlikeleri göze alarak Jean Luc’un yaşamış olduğu yere gider. Cezayir, Firuze’nin yeğeniyle buluşacağını haber alınca derhal yola koyulur. Zira Firuze ve Jean Luc içinde hesap edilemeyen durumlar her an olabilir.

Tatavlalı, Cezayir’in gizemini elde edebilecek mi? Leyla, Firuze’nin iddiaları karşısında iyi mi bir tavır alacak? Cezayir, Jean Luc ve Firuze arasındaki çatışmayı engelleyebilecek mi?

Yoruma kapalı.