Ben Bu Cihana Sığmazam 12 bölüm izle full hd! Ben Bu Cihana Sığmazam 12.bölüm izle tek parça!

Atv’nin beğenilen dizisi (*12*) Bu Cihana Sığmazam 12. Bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Yeni bölümde Tüm aile, Leyla’nın Firuze’yle ne konuştuğunu merak etmektedir. Leyla’nın amacı ne? Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil’in yer almış olduğu (*12*) Bu Cihana Sığmazam’ın 12. Bölüm tek parça seyretme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar haberimizde… (*12*) Bu Cihana Sığmazam 12 bölüm izle full hd!

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 12. BÖLÜM IZLE TEK PARÇA!

Yapımı Güzel Adamlar Medya’ya ilişkin olan (*12*) Bu Cihana Sığmazam dizisinin yapımcılığını Oktay Kaynarca, Seyfi Şahin ve Onur Tan üstüne alıyor.

BEN BU CIHANA SIĞMAZAM 12. BÖLÜM ÖZETİ

(*12*) Bu Cihana Sığmazam, yeni bölümüyle ekrana geldi. Yeni bölüme Cezayir’in “(*12*) sözümü yutmam!” sözü damga vururken Tatavlalı ve Cezayir içinde yaşanmış olan gerilim dolu dakikalar gözler önüne serildi.

Atv’nin sürükleyici dizisi (*12*) Bu Cihana Sığmazam’ın 12. bölümünde; Cezayir, Kurban’ın evine düşen ateşi daha çok büyümeden söndürmeye çalışır.

Hepimiz Cezayir’in ne yapacağını endişeyle beklerken Cezayir o şekilde bir plan yapar ki hiç kimseye zarar gelmeden Durağan(durgun)’i çaresiz bırakır. Tatavlalı, Durağan(durgun)’in Cezayir’e baş eğdiğini düşünür.

Leyla’nın Cezayir’den boşanmak istediğini anlayan Suna, anne-babasını tekrardan bir araya getirmek için bir plan yapar.

Firuze de Cezayir’in kendileriyle ilgili bir karar vermesini beklerken bebeğinin cinsiyetini öğrenir. Cezayir’e bir sürpriz hayata geçirmeye hazırlanırken Cezayir beklenmedik anda ailesiyle ilgili kararını verir ve Leyla’yı da Firuze’yi de şaşırtır.

Tatavlalı ve Cezayir sonunda karşı karşıya gelir. Cezayir, Tatavlalı’nın yapmış olduğu hamleye karşılık verir fakat bu karşılığın bedeli Cezayir için fazlaca ağır olur. En yakınlarından birini kaybeder.

Yoruma kapalı.