Başkan Erdoğan Mehmetçiğin bayramını kutladı

Aktütün hudut taburu komutasındaki partinin ardından Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment ile birlikte Yüksekova 3’üncü Piyade Tümen Komutanlığı’na geçti. Tatlıoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan.

Güler, Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı sınır ve sınır ötesinde görev yapan birliklerin faaliyetleri hakkında video konferansla bilgi aldı ve talimat verdi.

Bakan Güler, personelin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güler’in telefonundan Yüksekova 3’üncü Piyade Tümeni komutanlarına seslendi.

“TÜM ÜSLERİMİZDEKİ MÜCADELEMİZİN BAŞARIYLA DOLU OLMASINI UMUT EDİYORUM”

Bakan Güler, kuvvet komutanları ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının Kurban Bayramı’nı tebrik eden Erdoğan, şunları söyledi:

“Rabbim bizleri nice bayramlara huzur içinde kavuştursun. Ordumuzun hem sınır ötesi hem de iç kısımlarda verdiği mücadeleler asla geri çevrilemez. Bu arada elbette çok sayıda şehidimiz ve gazimiz var. Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimize Allah’tan Şehitlik yerleri cennet malumdur Rabbim cümlemizi cennet eylesin Bütün bu üslerde gerek Aktütün’de gerek Yüksekova’da verdiğimiz mücadelemiz başarılarla dolu olur inşallah. tatiliniz için Allah’a güvenin ve en kısa zamanda sizinle buluşmaya güvenin.”

Yoruma kapalı.