Bakan Kurum ve ünlü isimlerden depremzedeler için gösteri maçı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile depremden etkilenen çocuklar arasında özel maç, ‘Yükselen Anadolu’ takımında yer alarak 03 Mayıs Çarşamba günü saat 15.00’te TFF Riva Tesisleri’nde ünlü futbolculara karşı oynayacak. Hatay’da depremi yaşayan Arda Turan ve Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel’in teknik direktörlük yapacağı takımların özel karşılaşmasını ünlü hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Karşılaşma TRT Spor ve A Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.

ÖZEL GÖSTERİ MAÇI

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili etkisi altına alan asrın felaketinin ardından Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un talebiyle depremzedeler için özel gösteri maçı düzenlendi. türkiye futbol federasyonu

Depremin ardından İstanbul’a gelen depremden etkilenen 20 çocuk, süper ligin ünlü futbolcularıyla maç yapacak. Yükselen Anadolu’nun takımında Bakan Murat Kurum da sahada olacak.

ÜNLÜ İSİMLER SAHADA YARIŞACAK

Arda Turan ve depremi Hatay’da yaşayan Hatayspor teknik direktörü Volkan Demirel, rakip takımların teknik direktörlüğünü Rıdvan Dilmen, Mesut Özil, Juan Mata, Batefimbi Gomis, Emin Bayram, Eren Elmalı, Serkan Asan, Kağan Moradaoğlu, Volkan yapacak. Babacan, Salih Dursun, Davide Biraschi Burak Özdemir ve Burak Özdemir’in de aralarında bulunduğu ünlü futbolcular, yeşil sahada depremzedelerle top koşturacak.

TRT Spor ve A Spor ekranlarından canlı yayınlanacak özel karşılaşmayı, birçok kritik müsabakada düdük çalan ve Şampiyonlar Ligi finalinde görev yapan ilk Türk hakem olarak tarihe geçen Cüneyt Çakır yönetecek.

Yoruma kapalı.