Bahçelievler’in Güzellik Merkezi Eş Beauty Açıldı!

Emel Özgezer’in güzellik sektöründeki 10 yıllık tecrübesiyle kurulan Eş Beauty, Bahçelievler’de açıldı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen açılışın ardından, güzelleşmek isteyen kadınlara bir alan yaratan Özgezer, Bahçelievler’de lazer epilasyon, makyaj ve cilt bakımında bir numara olmak konusunda iddialı görünüyor.

“Acısız, ağrısız epilasyon deneyimi”

Bahçelievler lazer epilasyon alanında akla gelen ilk isim olmak istediklerini belirten Eş Beauty’nin kurucusu Emel Özgezer, “Sektörde 10 yıldan uzun süren bir tecrübem bulunuyor. Epilasyonda, kadınlara acısız ve ağrısız bir deneyim sunuyoruz. Bunu, buz başlıklı lazer cihazımızla yapıyoruz. Her kıl kökü ve cilt tipine uygulanabilir lazer cihazlarımız sayesinde, dört mevsim tüylere elveda diyoruz” açıklamasında bulundu.

“Güzellik bir sanattır”

Güzellik sektöründe yıllarını geçirdiğini dile getiren Emel Özgezer, açıklamasına şunları da ekledi: “Bahçelievler güzellik merkezi denince akla biz gelelim istiyoruz. Bunun için hiçbir masraftan kaçınmadık, eğitimler ve deneyim konusunda da danışanlarımıza güven veriyoruz. Çünkü, güzellik bir sanattır.

 

Profesyonel makyajın adresi: Eş Beauty

Lazer epilasyon, cilt bakımı, cilt yenileme ve kalıcı makyaj hizmetlerinin dışında, profesyonel makyaj yaptırmak isteyen kadınlar için de Bahçelievler’in en iyi güzellik merkezi olduklarını ifade eden Emel Özgezer, “Tam donanımlı merkezimizde, güzelleşmek isteyen kadınlara en kaliteli hizmeti sunuyoruz” dedi.

 

Yoruma kapalı.