Al poliçeyi ver üst kurul delegeliğini! Çiftliği gibi yönetmiş

İYİ Parti’nin geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Bursa İl Kongresi’nde Gökçeada ve Eceabat ilçelerinin belediye başkanlarının üst meclis üyeliğine atanması partide gerginliğe neden oldu.

ADAM KALDI MI?

Ünal Çetin ve Eceabat Belediye Başkanı Saim Zileli’nin üst meclis üyeliğine seçilmesi; Parti tabanında: “26 bin üyesi olan Bursa’da, Çanakkale’nin iki belediye başkanının Ankara delegesi yazıldığı kimse kalmadı mı?” Başkanların neden üye yapıldığı bugün ortaya çıktı.

BÜYÜK ŞAKA

Bursa İYİ Parti Bursa İl Başkanı Selçuk Türkoğlu’nun sahibi olduğu Selçuk Türkoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti tarafından yaptırıldığı tespit edilmiştir. Bu durum parti içinde büyük gerginliğe yol açsa da bazı partililer, “Bursa İlçe Başkanı Mustafakemalpaşa Tevfik Demir ve Kestel İlçe Başkanı Emin Elüstü listede yok. Çanakkale’nin iki ilçe belediye başkanı var. Politikayı alın yüksek olanı verin” dediler. heyet üyeliği. Bakalım Meral Hanım ne diyecek bu konuda?” tepkilerini dile getirdiler.

ONAYLANAN BELGELER

Yaşanan gelişmelerin ardından Bursa İYİ Parti’de tepkiler çığ gibi büyürken, Başkan Ünal’ın belediyeye ait araç filo sigorta sözleşmeleri su yüzüne çıktı. Belgelerde, 17 A** 3** plakalı zabıta aracına ait 3********** numaralı yol sigortası poliçesini düzenleyen acentenin Selçuk Türkoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. St. olmaya kararlıydı.

Yoruma kapalı.