AK Partili Tevfik Göksu İBB’deki vahim tabloyu A Haber’de gözler önüne serdi!

“İSTANBUL HAKKINDA REFERANS VEREMİYOR”

Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı yaptı. İmamoğlu’nun basın toplantısı metnini okudum ve şunu gördüm. 5 yıl İstanbul’u yönettiğini zanneden İBB Başkanı İmamoğlu, bir tane İstanbul ile ilgili referans veremiyor. ‘Kendi siyasi geleceğini kutuplaşma üzerine kurguladığını AK Parti karşıtlarını bir zeminde buluşturacağını ve bunun bir İstanbul ittifakı olduğunu, İstanbul’u da savunacağını’ vurguluyor. Sen İstanbul’u kimse karşı savunuyorsun.

“İMAMOĞLU KENDİ PARTİSİNDEN UTANIYOR”

İmamoğlu kendi partisinden utanan, kendi partisine güvenmeyen, başka partilerle kendisini partilerin üstünde gören ancak 4.5 yıl yönettiği İstanbul’dan da güç alamayan bir durumda bulunuyor.

AK Partili Tevfik Göksu İBB”deki vahim tabloyu A Haber’de gözler önüne serdi! | Video

Dünyanın karşılaştığı çok önemli süreç var, bu da kuraklık. İstanbul şu an çok büyük bir su stresi yaşıyor. İstanbul ‘su’ stresi yaşıyormuş İmamoğlu’nun umurunda mı? Bakın bugün telefonlarımıza bir mesaj geldi. Gelen mesajda diyor ki, ‘büyük bir sunum yapacağız’ merak ettim neyi sunacaklar diye. 5. Yılda İstanbul’un su master planını sunuyorlar. Aferin iyi bir şey dedim. Sonra bir öğrendim ki 2018 yılında biz ihalesini yapmışız.

“TARİH İMAMOĞLU’NU YALANLADI”

Tarih İmamoğlu’nu öyle bir yalanladı ki, ne dedi ‘İstanbul’u kazanan Türkiye’yi kazanır’.”

Yoruma kapalı.