AK Parti’den Mansur Yavaş’a ASKİ tepkisi: Sorumluluktan kurtulmaya çalışıyor

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü (ASKİ) Erdoğan Öztürk’ün görevden alınmasına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

“ALT SEVİYE YÖNETİCİLERE İFLAS FATURALARI”

“CHP’li Mansur Yavaş, Kılıçdaroğlu’nun izinden giderek başarısızlıktan alt kademe yöneticileri sorumlu tutarak sorumluluktan kurtulmaya çalışıyor.” Değerlendirmesini yapan Şahin, Kılıçdaroğlu ve Yavaş’ın yalan ve tehditlerle dolu bir seçim kampanyası yürüttüğünü, CHP yönetimlerinin ve illerin hizmet hasreti içinde olduğunu söyledi.(Erdoğan Öztürk görevden alındı)

“GENEL MÜDÜRÜ DEĞİŞTİREREK KENDİNİZİ KURTARABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Milletin sandıktan hesap sorduğunu belirten Şahin, şöyle konuştu:

“Kılıçdaroğlu, MYK’yı değiştirdi ve başarısızlığın suçunu kendi atadığı büro yönetimine yüklemeye çalıştı. Mansur Yavaş da 4 yıldır ihmal ettiği Ankara’daki ASKİ’nin genel müdürünü değiştirerek kendisini kurtaracağını düşünüyor. Son seçim ilk oldu. milletin size verdiği faturanın taksidi ikinci taksit 10 ay sonra yerel seçimde ödersiniz süslü twitter mesajları sanal alem algı operasyonları ayak oyunlarıyla bir yere varılmaz siyaset üretemez , hizmetler ve işler kaybetmeye mahkumdur”.

Yoruma kapalı.