AK Parti 2 bin avukat ve 100 bin müşahitle seçime hazır

Özcan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi en büyük düşmanımız rehavettir. Hiçbir vatandaşımız ‘Oy şereflidir’ diye rehavete kapılmadan sandığa gitmesin. Bu seçim Türkiye FETÖ’nün hikayesi için büyük önem taşıyor. PKK, ABD “Türkiye, İngiltere ve muhalefetin birliğini engellemek için kapalı kapılar ardında müzakere ediyorlar. Sahada yapamadıklarını sandıkta elde etmek istiyorlar” dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanlığı, cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi tüm hazırlıklarını tamamlarken, İl Başkanı Hakan Han Özcan vatandaşları sandıkta oy kullanmaya çağırdı. Özcan, Ankara genelinde 2 bine yakın avukat ve 100 bin gözlemciyle seçim güvenliğini gözetleyeceklerini kaydetti.
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan yaptığı yazılı açıklamada, 14 Mayıs’ta yüzde 85’lik bir katılım oranıyla tüm dünyaya demokrasi dersi verdiğini vurguladı. “Ama şimdi önümüzde daha önemli bir seçim var. 14 Mayıs’ta halkımız istikrardan yana olduğunu göstererek meclis çoğunluğunu 21 yıldır ülkesi için gece gündüz çalışan AK Parti’ye verdi. Şimdi yarım kalan işleri tamamlamak için 28 Mayıs’ta yeniden sandık başına gideceğiz” dedi. “İnşallah 14 Mayıs’ta kırdığımız rekoru tek bir kayıp olmadan yenileyeceğiz ve yeniden başkanımızı seçeceğiz. Vatandaşlarımız oy kullansın” dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde vatandaşları bir kez daha oy kullanmaya davet ederek, “Kurtuluş Savaşı’nda Çanakkale’ye katılan ve üzerimize gelen Haçlı orduları birleşti. Nene Hatun’un torunları Şerife Bacı ve Nezahat Caporal inşallah bu savaşı akıllarının dirayetiyle kazanırlar. Yarın yapılacak seçimlerde rekor katılımla gereken cevabı verecekler” dedi.

“Türkiye’nin kaderini SADECE CUMHURBAŞKANI DEĞİL, BİZ BELİRLEYECEĞİZ”

“Oy vermek onurdur”. AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, “Hiçbir vatandaşımız ‘Ben oy vermezsem bir şey değişmez’ diye düşünmesin. Yarın yapacağımız seçimle o kapıları aralayacağız” diyen Özcan, şöyle devam etti:

“APO’DA DEMİRTAŞ VE ÖZGÜRLÜK İSTEYENLERE GEREKLİ CEVAP VERİLECEKTİR”

“14 Mayıs seçimlerinde vatandaşlarımız AK Parti’ye meclis çoğunluğunu vererek istikrardan yana olduğunu gösterdi. Seçim gecesi sonuç bellidir, yarın yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi rehavete kapılmamalıyız. İnşallah milletimiz kayıp vermeden sandığa gidip gereken cevabı verir, seçimden sonra birdenbire milliyetçilik yapmaya kalkanlara gereken cevabı verir inşallah. Sahada olduğu gibi sandıkta şer odakların birleşip bize karşı gelmesine fırsat vermeyecekler” dedi.

Yoruma kapalı.