28 Ocak reyting sonular akland m? p Adam, Gnl Da, Survivor 2023 reyting sralamas

Reyting sonu 28 Ocak Cumartesi günü Kanal D’de şarkılar Biz Syler yeni bölümüyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Eşzamanlı olarak TRT1’de Güneş Da ve ATV’de Kardeşlerim yeni bölümleriyle ekranlarda. Aynı zamanda Dokuz Ouz adlı dizi Fox TV’de ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Survivor 2023 programının yeni bölümü TV8 ekranlarına geldi. TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de heyecanlı anlar yaşandı. Peki en çok hangisi izlendi? 28 Ocak 2023 dinleme sonu

28 OCAK 2023 SONUÇLAR AÇIKLANDI MI?

28 Ocak’ta yayınlanan programların reyting sonuçları henüz açıklanmadı.

Geçen hafta Cumartesi akşamı yayınlanan programlar arasında Gnl Da birinci, Kardeşlerim ikinci, Gnl Da özeti ise üçüncü oldu.

AB’de LNG Da birinci, Glbin Tosun ve FOX Ana Haber haftasonu ikinci, kardeşlerim üçüncü oldu.

20+ABC1 grubunda Gnl Da birinci, Glbin Tosun ve FOX Ana Haber haftasonu ikinci, kardeşlerim ise üçüncü oldu.

28 Ocak değerlendirme sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizde yer alacaktır.

REYTNG NEDİR?

İngilizce televizyon yayıncılığının vazgeçilmez unsuru olan değerlendirme dilimize gelen bir kelimedir. Kelime anlamı değerlendirme, yani değerlendirme; değerlendirme, derecelendirme veya puan anlamına gelir.

Ülkemizde daha çok televizyonla ilişkilendirilen reyting; Durum izleme aynı zamanda program anlamına da gelir. Yani ülkemizde reyting denilince ilk akla gelen televizyon reytingleridir. Bizim sahip olduğumuz şekliyle değerlendirmenin diğer tanımı; “Herhangi bir TV kanalının tüm izlenme hızı” şeklindedir. Z kanalında yayınlanan A programının izlenme yüzdesi, o programın ve kanalın reytingini belirler.

Yoruma kapalı.