21 yaşındaki 15 Temmuz şehidinin son sözleri bu olmuş: “Şehit olmaya gelen yok mu?”

“OĞLUM ÜLKEYE BİRLİKTE ENGEL OLDU!”
Erdal, FETÖ darbe girişimi başarılı olursa neler olabileceğini şöyle anlatıyor: “Bu FETÖ darbe girişimi başarılı olursa Türkiye ABD’nin kuklası, PKK’nın kuklası olur. Darbe, amaçları Türkiye’yi parçalamaktı. Ülkeyi önledik. Evladım dağılmasın vatanın dağılmasını engelledi işgali engelledi Rabbim bu hainleri cehennemden çıkarmasın Fetullah Gülen’in de FETÖ’nün de İslam’la alakası yok Müslüman olsalar giderler miydi hainlere katıl vatanı bölüşelim mi bir canım var vatan vatan vatan şeref vatan şereftir vatansız olmaz.

“251 ŞEHİTLE BİRİZ, ONLARLA KADERİ BİRLEŞTİRDİK”
Türkiye’nin dünyadaki tüm Müslümanların son kalesi olduğunu ve FETÖ’nün bu kaleyi yıkma kararı aldığını dile getiren Erdal, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Türkiye gidince Müslümanlar dünyaya kukla oluyor. Allah korkuyu aldı, bombalar, top mermileri düşüyordu. 15 Temmuz’da kaçış yoktu.” O kaleyi olabildiğince geçmedik. Biz çıkmasaydık ülke doğudan batıdan işgal edilecekti. Fatih Sultan Mehmet nasıl dünyayı fethettiyse, oğlum Fatih de kendi adıyla Türkiye’yi 15 Temmuz’da fethetti. Şehit 251 şehidimiz ile biriz, onlarla kader birliği içindeyiz. Onlara ölü deme, yaşıyorlar!’ Peygamberimiz (SAV), Hz. Ebu Bekir (RA), Hz. Ömer (RA), Hz. Osman (RA) ve Hz.

“KURŞUN BİLETLİ OLANLAR BİZDEN DEĞİLDİR”
FETÖ hainleriyle hareket eden siyasetçilere sert tepki gösteren Erdal Kalu, öfkesini şöyle dile getirdi: “Vatana bin Fatih feda olsun ama 251 kişiyi vuran bizden değil. Görünce çok üzülüyoruz. Bu birlik hali oğlumun ve tüm şehitlerimizin kemiklerini sızlatıyor” dedi.


“EN BÜYÜK DİLEĞİM TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE TANIŞMAKTIR”
Erdal Kalu en büyük temennisini bizlerle paylaşıyor: “Ben Allah katında gaziyim, oğlum vatan uğrunda şehit oldu ve en büyük temennim cumhurbaşkanımızı görmek. Görmeden ölmek istemiyorum. Cumhurbaşkanımızı görmek, onunla konuşmak istiyorum. O çok değerli bir insan. Biz Erdoğan’ı babamız gibi görüyoruz.”

Bolu İzzet Baysal Üniversitesi’nde öğrenci bilgisayar programcısı olan Fatih Kalu, adını Manisa’da bir üniversite spor salonu, Anadolu İmam Hatip Kız Lisesi ve Gerede ilçesinde Aile Bakanlığı’na bağlı sosyal hizmetler merkezi yöneticiliğinden aldı. Bolu.

İki 15 Temmuz gazisi, iki kahraman! “Kalbimde acı, kalbimde gurur”

Yoruma kapalı.