19 Kasım Hangi Burç? 19 Kasım’da Doğanların Burcu, Özellikleri, Yükseleni Ve Günlük Yorumu -Son Dakika Burç Haberi

Kişinin sahip olduğu burcu ve bu burcun hangi burçtan olduğunu bilmesi, onun karakterini daha iyi anlamasını ve daha uyumlu bir şekilde yaşamasını sağlar. Bu nedenle 19 Kasım hangi burç oluyor gibi soruların cevapları merak ediliyor. 19 Kasım Akrep burcu özellikleri, yükselen burcu ve burç yorumu güncellendi. İşte 19 Kasım’da doğanların burcu.

19 KASIM’DA HANGİ BURÇ DOĞAR?

19 Kasım’da doğanlar Akrep burcuna aittir. Akrep, 24 Ekim’den 23 Kasım’a kadar çalışır. Bu tarihte doğanların burcu olan Akrep, Su grubuna dahildir.

Akrep – 19 Kasım burç ÖZELLİKLERİ

Grup: Aqua, negatif, dişi, sabit

Yönetici gezegeni: Mars, Plüton

Renk: parlak kırmızı, siyah

Doğum taşı: opal, garnet

Şanslı sayı: 9

Şanslı gün: Salı

Zıt burç: Boğa

Şehirler: Washington, New Orleans, Liverpool

Metal: çelik, demir

Çiçekler: kırmızı karanfil, kırmızı gül, adaçayı

Ağaçlar: ardıç, karaçam, selvi

19 KASIM YÜKSELEN AKREP NEDİR?

Yükselen burç kişinin doğum saatine, dakikasına ve yerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle aynı gün doğanların hepsinin yükseleni farklıdır. 19 Kasım’ın yükselişini hesaplamak için doğum saatini bilmeniz gerekiyor.

Akrep KİŞİSEL ÖZELLİKLER

Hayatı Akrepler kadar tutkuyla yaşayan çok az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen kelime “keşke” dir. Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunabilir. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile bakışlarıyla sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa tehlikeli olabilirler. Akrepler kibirli ve kibirli insanları sevmezler, onları küçük düşürerek bulundukları yeri düşürürler. Bildiklerini okuyarak taviz vermeye istekli değiller. Son derece şüphecidirler, kolay kolay inanmazlar ama inandıkları bir argümanı inatla sonuna kadar savunurlar. İşlerinde sabırla ve özenle çalışırken, gösterişten uzak yaparlar. Büyümemiş Akrepler, kendi yıkımlarına neden olarak yaşamın basitliğine eğilimlidir. Cinsellik hayatlarında önemli bir rol oynar. Ölümü yeni bir başlangıç ​​olarak kabul ettikleri için ölümden korkuları yoktur.

Akrep DİŞİ ÖZELLİKLERİ

Siz aşırılıkların ve aşırılıkların insanlarısınız. Bu özellikleri bildikleri için kendileri hakkında yorum yapma gereği bile duymazlar. Akrep gibi; asla zayıf biriyle evlenme, kendini üstün birine teslim et. Güçlü karakterleri ve tuhaf adalet anlayışlarıyla anlayabilecekleri bir eş olmak herkese göre değil, rafine ve seçici zevklere sahipler. Güzellik hep karanlıkta saklı olduğu için imkansızı severler. Sınırlarınız çok geniş ve sevdiğiniz şeyleri özel olarak keşfetmeniz gerekiyor.

Akrep ERKEK ÖZELLİKLERİ

Onlar derin duyguların insanlarıdır. Her şeye güvenilebilir çünkü olaylara güçlü bir mantıkla yaklaşırlar. Hafızaları çok güçlüdür. Sadece bir kere bir şey söyle. Hatırlanmaktan nefret ederler. Asla yüzeysel bir insan olamazlar. Çocuklarıyla iletişim söz konusu olduğunda içine kapanıktır. Güçlü bir kişilik, hayata karşı dirençli olmalarını bekler. Bir tüfek, bir deri evrak çantası, sağlam bir tıraş losyonu, güzel bir düzenleyici. Her türlü deri eşyayı sever.

Yoruma kapalı.